Новини

ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області здійснює прийом планів - схем розташування насінницьких посівів перехреснозапильних культур

З метою отримання насіння перехреснозапильних культур з високими сортовими якостями (тритикале, жита, гречки, кукурудзи, сорго зернового, цукрового та кормового буряка, соняшнику, ріпаку, гірчиці, редьки олійної, суріпиці, рицини, рижію, маку олійного, бобів, вики озимої, люпину, багаторічних бобових та злакових трав, буркуну, серадели, суданської трави, могару та інших) необхідно при їх вирощуванні дотримуватися норм просторової ізоляції, щоб захистити посіви від запилення іншими видами, сортами та гібридами цих сільськогосподарських культур.

До відома громадян!

01.02.2021 розпочалася реєстрація на Зовнішнє незалежне оцінювання. В пакеті реєстраційних документів учасник має обов’язково подати копію паспорта. Отже ,особи, яким виповнилося 14 років та хочуть вступити до вищих навчальних закладів, мають обов’язково подбати про своєчасне виготовлення першого паспорта громадянина України у вигляді ID карти.

Для отримання паспорта громадянина у формі ID -карти особі, яка досягла 14-річного віку, необхідно звернутися до Іршавського РВ ГУДМС України в Закарпатській області та подати такі документи:

Інформація щодо діяльності відділу «Іршавське бюро правової допомоги» Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2020 рік

За період з 01.01.2020 по 31.12.2020 року Іршавським бюро правової допомоги Мукачівського місцевого центру з надання БВПД, було зареєстровано 445 звернень клієнтів, 422 особам було надано правову консультацію, 23 із них написали письмову заяву про надання БВПД.

В результаті розгляду письмових заяв про надання БВПД, було прийнято 23  рішення  про надання БВПД та надано 4 дорученння адвокатам та 19 штатним працівникам (представництво клієнта у суді або оформлення процесуальних документів).

Вітання голови райдержадміністрації Івана Завидняка з Хрещенням Господнім!

Дорогі краяни!

Щиро вітаю Вас з великим християнським святом – Хрещенням Господнім.

Бажаю всім міцного здоров’я, добра та благополуччя. Хай мир та злагода панують у кожній родині, а освячена у цей день вода додає сил та наснаги для нових звершень. Хай життя буде сповнене любов’ю, милосердям і радістю. Божої благодаті у кожному домі.

Зі світлим і чистим Хрещенням Господнім!

Христос Хрещається!

 

До РДА завітав народний хор ветеранів районного будинку культури

11 січня народний хор ветеранів Іршавського районного будинку культури (керівник Оксана Сідор, концертмейстер Михайло Сай)  завітав до Іршавської районної адміністрації.

Гостинно зустрів ветеранів голова райдержадміністрації Іван Завидняк.

Учасники хору виконали українські різдвяні колядки, бажали  добра, щастя, подальших успіхів у Новому році та заспівали “Многая літа”.

Відтепер батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини”, рік тому було запущено єМалятко - першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

Робочий візит до Іршавської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості

4 січня голова Іршавської РДА Іван Завидняк ознайомився з роботою Іршавської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості.

Директор філії Михайло Гецко інформував щодо умов обслуговування клієнтів центру зайнятості у період карантину, розповів про стан ринку праці, про різні джерела, де можна отримати інформацію про роботу, повідомив про наявні актуальні вакансії та ознайомив з переліком послуг, які надає служба зайнятості.

Шановні жителі Іршавщини!

Щиро вітаю Вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб всі негаразди і турботи залишилися в році, що минає. Нехай Новий рік увійде в наше життя бурею позитивних емоцій, радості і щастя.

Щоб у кожній оселі було родинне тепло, мир і злагода. 

Здоров’я всім, любові, достатку і неймовірних вражень від кожного прийдешнього дня!

 

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

На Іршавщині відкрили п'яту сучасну амбулаторію

У переддень католицького Різдва, чергова амбулаторія відчинила свої двері на Іршавщині. Медичний заклад, що звели у рамках національного проєкту «Доступна медицина» урочисто відкрили у Заріччі.

На об̍єкті вартістю 6 549 370,00 грн. будівельні роботи здійснювала підрядна організація ТОВ «Фортуна – Іршава».

В амбулаторії працюватимуть два сімейні лікарі, якісні медичні послуги зможуть отримувати понад 4 тисячі осіб.