Новини

Шановні жителі Іршавського району!

Хочу звернутись до Вас із проханням — в цей нелегкий для кожного період, обрати золоту середину в поведінці. Адже частина пацієнтів готова штурмувати інфекційне відділення, амбулаторії при температурі 37,0 без симптомів захворювання і вимагати постійної уваги лікарів, які зараз борються за життя дійсно важких пацієнтів, а інша крайність — пацієнти досиджуються вдома на самолікуванні до критичного стану.
Просимо всіх пацієнтів звертатися за консультацією до своїх сімейних лікарів у телефонному режимі.

Увага! Важлива інформація!

Згідно із Наказом МОЗ 13.03.2020 № 663 «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19», комунальне некомерційне підприємство «Іршавський центр первинної медичної допомоги » почало працювати в умовах Карантину з 13.03.2020 року. Всі АЗПСМ та ФАПи Іршавського району працюють згідно Стандартів надання медичної допомоги в умовах карантину, а саме:

До відома громадян!

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області у районі за 28.03.2020 р.:

кількість осіб, які повідомили сімейного лікаря про повернення із-за кордону –155;

кількість осіб, які перебувають в самоізоляції – 156, з них мають ознаки ГРВІ - 1;

за 29.03.2020 р.:

кількість осіб, які повідомили сімейного лікаря про повернення із-за кордону –165;

Чи дотримуються режиму самоізоляції ті, хто повернулися з-за кордону?

За результатами проведення перевірки  на території Іршавського району щодо дотримання умов самоізоляції громадян, які нещодавно повернулися з-за кордону порушень не виявлено. Всі особи, домівки яких 29 березня відвідали члени тимчасового штабу протиепідемічної комісії з організаційного та оперативного вирішення питань щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території Іршавського району разом із сільськими головами були вдома. Умов самоізоляції дотримуються.

 

На Іршавщині перевіряють, чи дотримуються умов самоізоляції ті, хто повернулися з-за кордону

29 березня члени тимчасового штабу протиепідемічної комісії з організаційного та оперативного вирішення питань щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території Іршавського району, до якої входять  представники Іршавської РДА, працівники поліції, медичні працівники разом із сільськими головами проводять перевірки дотримання умов самоізоляції громадян, які нещодавно повернулися з-за кордону.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання та громадянам по проведенню заходів з дезінфекції для запобігання захворювання на COVID-19

       Коронавіруси (сімейство Coronaviridae) - РНК-віруси розміром 80-160 нм, що мають зовнішню ліпідну оболонку. За стійкістю до дезінфікуючих засобів відносяться до вірусів з низькою стійкістю.

У районі введено режим надзвичайної ситуації

26 березня відбулося позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, яке провів в.п. голови районної державної адміністрації, заступник голови комісії з питань ТЕБ та НС Іван Мошкола.

Присутні обговорили ситуацію, що склалася на території району у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019).

У районі тривають заходи щодо недопущення занесення та поширення коронавірусної інфекції

26 березня  в.п. голови Іршавської РДА Іван Мошкола та голова районної ради Віктор Симканинець провели оперативну нараду щодо попередження поширенню коронавірусу на території району.

Під час  наради проаналізовано наявність засобів індивідуального захисту, дезинфікуючих, лікарських засобів. Стан справ щодо попередження поширенню коронавірусу на території району та вжиття першочергових заходів у разі його підтвердження.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції

Станом на 25 березня 2020 року у світі зареєстровано 423 670 підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції COVID-19. Вилікувалося від захворювання 108 629 хворих, кількість померлих від COVID-19  - 18 923 особи.

До відома громадян!

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області станом на 9 год. 25.03.2020 р. у районі:

кількість осіб, які повідомили сімейного лікаря про повернення із-за кордону –627 (з них 70 протягом останньої доби);

кількість осіб, які перебувають в самоізоляції –671 (з них 73 протягом останньої доби), з них мають ознаки ГРВІ - 30;