На Іршавщині відкрили п'яту сучасну амбулаторію

У переддень католицького Різдва, чергова амбулаторія відчинила свої двері на Іршавщині. Медичний заклад, що звели у рамках національного проєкту «Доступна медицина» урочисто відкрили у Заріччі.

На об̍єкті вартістю 6 549 370,00 грн. будівельні роботи здійснювала підрядна організація ТОВ «Фортуна – Іршава».

В амбулаторії працюватимуть два сімейні лікарі, якісні медичні послуги зможуть отримувати понад 4 тисячі осіб.

Привітали громаду Зарічанської ОТГ з відкриттям нового медзакладу голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, голова Іршавської РДА Іван Завидняк, голова Зарічанської ОТГ Марина Васько.

Очільник області подякував усім причетним до ідеї створення амбулаторії і до втілення в життя цього проєкту. Побажав всім міцного здоров̍я, успіху, наснаги в щоденній праці на благо громади.

«Приємно, що на рідній мені Іршавщині відкриваються такі чудові соціальні об̍єкти, поступово покращується якість та комфортність надання медичних послуг. Відкриття амбулаторії у Заріччі – довгоочікувана та важлива подія для кожного мешканця вашої громади. Щиро дякую усім, хто причетний до будівництва сучасного медичного закладу», - зазначив у своєму виступі голова РДА.

Варто наголосити, що під час будівництва амбулаторії враховані потреби маломобільних груп населення, які матимуть можливість безперешкодно потрапити на прийом до сімейного лікаря.

Остання зміна сторінки: 25-12-2020 22:11