Робочий візит до Іршавської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості

4 січня голова Іршавської РДА Іван Завидняк ознайомився з роботою Іршавської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості.

Директор філії Михайло Гецко інформував щодо умов обслуговування клієнтів центру зайнятості у період карантину, розповів про стан ринку праці, про різні джерела, де можна отримати інформацію про роботу, повідомив про наявні актуальні вакансії та ознайомив з переліком послуг, які надає служба зайнятості.

За його словами, станом на 01.01.2021р. в Іршавській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості перебуває на обліку 548 безробітних громадян. Найбільший попит мають працівники робітничих професій: кухар, швачка, бармен, продавець, контролер газового господарства, слюсар з механоскладальних робіт, тощо.

Серед сучасних джерел пошуку роботи, електронними сервісами служби зайнятості виокремив: Сайт Державної служби зайнятості https://dcz.gov.ua/ ; Освітній портал ДСЗ https://skills.dcz.gov.ua/; Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри http://profi.dcz.gov.ua/. : «Моя професія: консультаційна мережа» https://myprofession.com.ua/.

Поінформував і про безкоштовні освітні платформи, такі як: Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/; Освітній портал ДСЗ https://skills.dcz.gov.ua/; Prometheus https://prometheus.org.ua/; Coursera www.coursera.org/.

Також голова райдержадміністрації оглянув робочі кабінети та умови праці працівників центру зайнятості.

Правила взаємодії безробітних із центром зайнятості у період карантину читайте тут.

Як зареєструватися в службі зайнятості онлайн дивіться тут.

Права та обов’язки зареєстрованих безробітних

Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину.

Остання зміна сторінки: 05-01-2021 09:50