Детальні плани територій

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території за межами населеного пункту на земельну ділянку з кадастровим номером 2121910100:08:001:0623, яка розміщена на території Іршавської міської ради, контур 1174 для розміщення гаражів для вантажного транспорту.  

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території за межами населеного пункту,  кадастровий номер: 2121910100:02:001:0262, для  розміщення мотелю, обмежений вулицею Без назви, призначений для комплексної забудови та визначення вихідних даних для проектування об`єкта будівництва. 

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території за межами населеного пункту, кадастровий номер:2121910100:05:001:0040, для розміщення садового будинку, призначеної для комплексної забудови та визначення вихідних даних для проектування об`єкта будівництва. 

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території за межами населеного пункту, кадастровий номер:2121982800:02:001:0076, для розміщення станції технічного обслуговування вантажних автомобілів  та стоянки, обмежений вулицею Без назви, призначеної для комплексної забудови та визначення вихідних даниих для проектування об`єкта будівництва.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки площею 0,5 га, кадастровий номер 2121910100:08:001:0623, яка розташована за межами населеного пункту на території Іршавської міської ради 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території обмежений вулицею Без назви, призначеної для комплексної забудови та визначення вихідних даних проектування об`єкта будівництва: мотелю.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території за межами населеного пункту на земельну ділянку, кадастровий номер:2121910100:05:001:0040, для розміщення садового будинку.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки окремої земельної ділянки, за межами населеного пункту, для розміщення станції технічного обслуговування автомобілів та стоянки автомобілів, обмежений вулицею Без назви. Кадастровий номер: 212192800:02:001:0076.

Розміщення гаражів для вантажних автомобілів на території Іршавської міської ради. контур 1174.  (графічна частина додається).

Будівлі та споруди деревообробного підприємства ТзОВ «К `Лен» додається 1, 2, 3,4,5, 6,7, 8, 9.

Повідомлення!

Виконком Ільницької сільської ради інформує, що на території с. Ільниця, в межах населеного пункту, урочище «Мальово» знаходиться земельна ділянка, площею 34.2466 га кадастровий номер 2121984500:07001:0093 (стара занедбана ділянка бувшого колгоспного саду) на якій планується будівництво енергогенеруючого підприємства (сонячної електростанції).

Додатково повідомляємо, що дану ділянку розроблено наступну документацію:

-        містобудівна документація-детальний план території;

-        проект землеустрою із зміною цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, площею 34.2466 га кадастровий номер 2121984500:07001:0093.

Вказану документацію затверджено рішенням сесії Ільницької сільської ради.

З питань надання в оренду вище зазначеної земельної ділянки звертатись за тел.:

2-13-06; 70-2-48.

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території   щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для ведення особистого селянського господарства  - на землі для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства розташованого за межами населеного пункту,  контур 1174 м. Іршава.

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території  для будівництва автомийки в с.Заріччя, ур. «Млака» Іршавського району, Закарпатської області

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території  для будівництва та обслуговуванняжитлового будинку, господарських будівеь та споруд в с.Заріччя, ур. «Колгоспний двір» Іршавського району, Закарпатської області

З В І Т ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до детального плану території для будівництва автомийки в с.Заріччя, урочище «Млака», Іршавського району, Закарпатської області»

Повідомлення Зарічанської сільської ради додається 1 і 2.

Про оплилюдення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку разом з проектом детального плану  території для будівництва автомийки в с. Заріччя, урочище "Млака"

Ситуаційний план

З В І Т ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ  до детального плану території для будівництва автомийки в с.Заріччя, урочище «Млака», Іршавського району, Закарпатської області»

Повідомлення Зарічанської сільської ради додається 1 і 2. Лист додається.

Ситуаційний план додається.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для розміщення т а експлаутації автомийки в с.Дубрівка, №375 , Іршавського району, Закарпатської області Відношення до заяви додається.

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель та споруд у с. Заріччя, урочище «Колгоспний двір», Іршавського  р-ну, Закарпатської області  Супровідний до звіту додається.

Повідомлення Зарічанської сільської ради додається 1 і 2.

Схема розміщення території додається.

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на території Ільницької сільської ради, Іршавського району Закарпатської області.

                       Сонячна електростанція в Іршавському районі ???

Схема розміщення території ДП, сонячна електростанція у с.Ільниця

Дубрівська сільська рада

ДП, автомийка в с.Дубрівка

Звіт про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території для розміщення об'єкту будівництва «Автомийка-самообслуговування в с.Дубрівка Іршавського району, Закарпатської області»

Звіт про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємствс.Ільниця, Іршавський район, Закарпатська область

Повідомлення Дубрівська сільська рада Детальний план території для розміщення та експлуатації автомийки  в с. Дубрівка, №375,  Іршавського району Закарпатської області

Повідомлення Ільницька сільська рада Детальний план території для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій  на території Ільницької сільської ради ,  Іршавського району Закарпатської області

 

Остання зміна сторінки: 15-01-2021 11:09