Детальні плани територій

Розміщення гаражів для вантажних автомобілів на території Іршавської міської ради. контур 1174.  (графічна частина додається).

Будівлі та споруди деревообробного підприємства ТзОВ «К `Лен» додається 1, 2, 3,4,5, 6,7, 8, 9.

Повідомлення!

Виконком Ільницької сільської ради інформує, що на території с. Ільниця, в межах населеного пункту, урочище «Мальово» знаходиться земельна ділянка, площею 34.2466 га кадастровий номер 2121984500:07001:0093 (стара занедбана ділянка бувшого колгоспного саду) на якій планується будівництво енергогенеруючого підприємства (сонячної електростанції).

Додатково повідомляємо, що дану ділянку розроблено наступну документацію:

-        містобудівна документація-детальний план території;

-        проект землеустрою із зміною цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, площею 34.2466 га кадастровий номер 2121984500:07001:0093.

Вказану документацію затверджено рішенням сесії Ільницької сільської ради.

З питань надання в оренду вище зазначеної земельної ділянки звертатись за тел.:

2-13-06; 70-2-48.

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території   щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для ведення особистого селянського господарства  - на землі для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства розташованого за межами населеного пункту,  контур 1174 м. Іршава.

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території  для будівництва автомийки в с.Заріччя, ур. «Млака» Іршавського району, Закарпатської області

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території  для будівництва та обслуговуванняжитлового будинку, господарських будівеь та споруд в с.Заріччя, ур. «Колгоспний двір» Іршавського району, Закарпатської області

З В І Т ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до детального плану території для будівництва автомийки в с.Заріччя, урочище «Млака», Іршавського району, Закарпатської області»

Повідомлення Зарічанської сільської ради додається 1 і 2.

Про оплилюдення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку разом з проектом детального плану  території для будівництва автомийки в с. Заріччя, урочище "Млака"

Ситуаційний план

З В І Т ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ  до детального плану території для будівництва автомийки в с.Заріччя, урочище «Млака», Іршавського району, Закарпатської області»

Повідомлення Зарічанської сільської ради додається 1 і 2. Лист додається.

Ситуаційний план додається.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для розміщення т а експлаутації автомийки в с.Дубрівка, №375 , Іршавського району, Закарпатської області Відношення до заяви додається.

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель та споруд у с. Заріччя, урочище «Колгоспний двір», Іршавського  р-ну, Закарпатської області  Супровідний до звіту додається.

Повідомлення Зарічанської сільської ради додається 1 і 2.

Схема розміщення території додається.

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на території Ільницької сільської ради, Іршавського району Закарпатської області.

                       Сонячна електростанція в Іршавському районі ???

Схема розміщення території ДП, сонячна електростанція у с.Ільниця

Дубрівська сільська рада

ДП, автомийка в с.Дубрівка

Звіт про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території для розміщення об'єкту будівництва «Автомийка-самообслуговування в с.Дубрівка Іршавського району, Закарпатської області»

Звіт про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємствс.Ільниця, Іршавський район, Закарпатська область

Повідомлення Дубрівська сільська рада Детальний план території для розміщення та експлуатації автомийки  в с. Дубрівка, №375,  Іршавського району Закарпатської області

Повідомлення Ільницька сільська рада Детальний план території для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій  на території Ільницької сільської ради ,  Іршавського району Закарпатської області

 

Остання зміна сторінки: 31-08-2020 14:48