Робота РДА ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

 ДО ВІДОМА!

Законом України від 02.10.2019 №140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено зміни до ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції (далі – Закон), зокрема щодо суб’єктів, на яких поширюється обов’язок повідомляти Національне агентство про суттєві зміни у майновому стані, які введено в дію з 01.01.2020.

Відповідно до ст. 52 Закону у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку зобов’язання повідомити про це Національне агентство.

Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Ці положення застосовуються до суб’єктів декларування, які є службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єктів декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків, відповідно до ст. 50 Закону.

Перелік посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків затверджений рішенням Національного агентства від 17.06.2016 №2, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 19.07.2016за №987/29117.

Роз`яснення щодо порядку повідомлення про суттєві зміни в майновому стані опубліковані на офіційному веб-сайті Національного агентства за посиланням https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/20. Povidomlennya-pro-suttyevi-zminy-v-majnovomu-stani.pdf.

    До уваги суб’єктів декларування!

      Районна державна адміністрація інформує, що 18 жовтня 2019 року набрав чинності Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції'”, прийнятий Верховною Радою України 2 жовтня 2019 року № 140-ІХ.

      Зазначеним законом вносяться зміни з питань запобігання та виявлення корупції до ряду законодавчих актів України, а саме: кодексу України про адміністративні правопорушення, кримінального процесуального кодексу України, законів України „Про запобігання корупції', ..Про державну службу”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, „Про нотаріат". „Про політичні партії в Україні”, „Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме «майно та їх обтяжень”, „Про вибори народних депутатів України”, „Про депозитарну систему України”, „Про Національне антикорупційне бюро України”, „Про судоустрій і статус суддів", „Про політичні партії в Україні”, „Про публічні закупівлі”.

 

 

Остання зміна сторінки: 30-10-2020 09:24