№78 від 04.03.2019 Про затвердження Положення про функціонування офіційного веб-сайту Іршавської райдержадміністрації та порядку його наповнення

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Вівторок, 5 Березень, 2019

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

04.03. 2019                                               Іршава                                            № 78

 

Про затвердження Положення про функціонування офіційного веб-сайту Іршавської райдержадміністрації та порядку його наповнення

 

Відповідно до статей 5, 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Законів України ,,Про інформацію”, ,,Про доступ до публічної інформації”, ,,Про авторське право і суміжні права”, постанов Кабінету Міністрів України від 4 січня 2002 р. №3 ,,Про порядок оприлюднення в мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади”, від 29 серпня 2002 року №1302 ,,Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості у діяльності органів виконавчої влади” та з метою вдосконалення функціонування офіційного веб-порталу Іршавської райдержадміністрації у мережі Інтернет:

1. Затвердити Положення про функціонування офіційного веб-сайту Іршавської райдержадміністрації (додається).

2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації:

забезпечити належну якість підготовки, повноту інформаційних матеріалів та їх своєчасне подання для оперативного розміщення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Визначити і подати у тижневий термін до сектору контролю апарату райдержадміністрації (Коростіль О.О.) інформацію про працівника, відповідального за подання інформаційних матеріалів на веб-сайт райдержадміністрації щодо діяльності відповідного структурного підрозділу.

3. Відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації (Зілинець М.В. та Іванчо А.М.) контролювати якість і своєчасність подання структурними підрозділами райдержадміністрації інформаційних матеріалів, вчасно опрацьовувати і розміщувати на веб-сайті надану підрозділами інформацію.

4. Визнати таким, що тратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 09.08.2010 № 436 ,,Про організацію роботи з інформаційного наповнення і функціонування офіційного веб-сайту Іршавської райдержадміністрації”.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату державної адміністрації Козенюка О.В.

 

Голова державної адміністрації                                                    О. ГОРІН

ДолученняРозмір
Іконка документу Microsoft Office polozhennya_gotove.doc50.5 КБ

Остання зміна сторінки: 05-03-2019 10:06