№6 від 16.10.2020 Про оголошення добору на заміщення вакантної посади державної служби категорії ,,В” на період дії карантину

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Вівторок, 20 Жовтень, 2020

 alt

УКРАЇНА

ІРШАВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

16.10.2020                                        Іршава                                               № 6

 

                Про оголошення добору на заміщення вакантної посади державної служби категорії ,,В на період дії карантину

 

Відповідно до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленої з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 22.04.2020 № 290, у зв’язку з виробничою необхідністю та з метою забезпечення безперебійного функціонування роботи з питань мобілізаційної, режимно-секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації НАКАЗУЮ:

1. Оголосити добір на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста з питань мобілізаційної, режимно-секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації до вирішення кадрового призначення за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

2. Затвердити оголошення про добір на період дії карантину на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста з питань мобілізаційної, режимно-секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації, що додається.

3. Визначити уповноваженою особою для проведення співбесіди ДАНКАНИЧА Андрія Васильовича, заступника голови райдержадміністрації.

4. Головному спеціалісту з питань управління персоналу та організаційного забезпечення апарату райдержадміністрації Кудрей О.І. забезпечити  оголошення про добір на період карантину на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста з питань мобілізаційної, режимно-секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації на Єдиному порталі вакансій державної служби.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Керівник апарату державної адміністрації                              Федір ХАЛАК

ДолученняРозмір
Файл dodatok.docx20.31 КБ

Остання зміна сторінки: 20-10-2020 09:12