№359 від 28.11.2019 Про упорядкування структури та чисельності структурних підрозділів районної державної адміністрації

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
П'ятниця, 29 Листопад, 2019

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

28.11. 2019                                                 Іршава                                                      № 359

 

Про упорядкування структури та чисельності структурних підрозділів районної державної адміністрації

 

Відповідно до статей 6, 33 і 41 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року № 91 ,,Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій” (зі змінами) та розпорядження голови обласної державної адміністрації 22.11. 2019 № 103-р ,,Про упорядкування структури та чисельності працівників районних державних адміністрацій”:

1. Викласти додатки 6 і 7 до розпорядження голови райдержадміністрації 31.10. 2019 № 316 ,,Про затвердження структури та граничної чисельності структурних підрозділів районної державної адміністрації” у новій редакції (додаються).

2. Скоротити з 01 січня 2020 року:

в центрі надання адміністративних послуг райдержадміністрації – 1 штатну одиницю;

в службі у справах дітей райдержадміністрації – 1 штатну одиницю, вивівши посаду завідувача сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей райдержадміністрації;

у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації – 1 штатну одиницю.

3. Пункт 3 розпорядження голови райдержадміністрації 31.10.2019 №316 ,,Про затвердження структури та граничної чисельності структурних підрозділів районної державної адміністрації” викласти у новій редакції, а саме: ,,Утворити з 01 січня 2020 року відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації зі штатною чисельністю 4 одиниці, а саме: начальник відділу-головний архітектор та трьох головних спеціалістів”.

4. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації зі статусом юридичних осіб публічного права внести зміни до структури та граничної чисельності і подати на затвердження голові райдержадміністрації та попередити працівників про наступне вивільнення та Іршавську районну філію Закарпатського обласного центру зайнятості населення.

5. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Роман М.М.) внести зміни до структури і штатного розпису райдержадміністрації.

6. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації (Кудрей О.І.) попередити про наступне вивільнення працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, посади яких виводяться зі структури  райдержадміністрації, та Іршавську районну філію Закарпатського обласного центру зайнятості населення.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова державної адміністрації                                       Олександр ГОРІН

 

ДолученняРозмір
Іконка документу Microsoft Office 359.doc85.5 КБ

Остання зміна сторінки: 29-11-2019 15:26