№316 від 31.10.2019 Про затвердження структури та граничної чисельності структурних підрозділів районної державної адміністрації

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Понеділок, 4 Листопад, 2019

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

31.10. 2019                                                 Іршава                                                      № 316

 

Про затвердження структури та граничної чисельності структурних підрозділів районної державної адміністрації

 

     Відповідно до статей 6,33 і 41 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, пункту 3 статті 43 Закону України ,,Про державну службу” та пункту 1 статті 40 Кодексу Законів про працю України, постанови Кабінету Міністрів України  від 25 березня 2014 року № 91 ,,Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій” та розпорядження голови обласної державної адміністрації 30.10. 2019 № 81-р ,,Про граничну чисельність працівників  районних державних адміністрацій”:

 

1. Ліквідувати з 01 січня 2020 року структурні підрозділи райдержадміністрації:

1.1. Управління економічного розвитку, торгівлі та агропромислового розвитку райдержадміністрації зі штатною чисельністю 8 одиниць та утворити ліквідаційну комісію щодо ліквідації управління економічного розвитку, торгівлі та агропромислового розвитку райдержадміністрації згідно з додатком 1.

1.2. Управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації зі штатною чисельністю 7 одиниць та утворити ліквідаційну комісію щодо ліквідації управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації згідно з додатком 2.

1.3. Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації зі штатною чисельністю 3 одиниці та утворити ліквідаційну комісію щодо ліквідації відділу охорони здоров’я райдержадміністрації згідно з додатком 3.

1.4. Відділ культури і туризму райдержадміністрації зі штатною чисельністю 3 одиниці та утворити ліквідаційну комісію щодо ліквідації відділу культури і туризму райдержадміністрації згідно з додатком 4.

1.5. Сектор молоді та спорту райдержадміністрації зі штатною чисельністю 2 одиниці та утворити ліквідаційну комісію щодо ліквідації сектору молоді та спорту райдержадміністрації згідно з додатком 5.

2. Перейменувати відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців райдержадміністрації зі штатною чисельністю 3 одиниці у сектор державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців райдержадміністрації зі штатною чисельністю 2 одиниці.

3. Утворити з 01 січня 2020 року відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації та сектор цивільного захисту та інфраструктури у складі відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації без статусу юридичної особи публічного права, сектор культури, молоді та спорту райдержадміністрації зі статусом юридичної особи публічного права.

4. Скоротити з 01 січня 2020 року 1 штатну одиницю в центрі надання адміністративних послуг райдержадміністрації та 2 штатні одиниці зі служби у справах дітей райдержадміністрації.

5. Вивести з архівного відділу райдержадміністрації посаду архіваріуса та ввести посаду головного спеціаліста.

6. Затвердити структуру та граничну чисельність працівників структурних підрозділів райдержадміністрації згідно з додатком 7.

7. Керівникам структурних підрозділів зі статусом юридичних осіб публічного права райдержадміністрації затвердити структуру та граничну чисельність і подати на затвердження голові райдержадміністрації до 01 листопада 2019 року та попередити працівників про наступне вивільнення  та Іршавську районну філію Закарпатського обласного центру зайнятості населення.

8. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації (Кудрей О.І.) попередити працівників структурних підрозділів райдержадміністрації про наступне скорочення згідно з додатком 8 та Іршавську районну філію Закарпатського обласного центру зайнятості населення про можливе наступне вивільнення із зазначенням їх професій, спеціальності, кваліфікацій та розміру оплати праці.

9. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Роман М.М.) внести зміни до структури і штатного розпису райдержадміністрації

10. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації 29.06. 2016 № 236.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова державної адміністрації                                   Олександр ГОРІН

Остання зміна сторінки: 04-11-2019 11:41