№ 3-сп від 30.04. 2020 Про посилення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та забезпечення карантинного режиму

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Понеділок, 4 Травень, 2020

ІРШАВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА 

АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІРШАВСЬКА РАЙОННА

    РАДА

     ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

30.04. 2020                                          Іршава                                               № 3-сп

 

 

Про посилення заходів, спрямованих на запобігання

поширенню коронавірусної хвороби COVID-19

та забезпечення карантинного режиму

 

   Відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про охоронну діяльність”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” (зі змінами), наказу Національного агентства України з питань державної служби від 13.03.2020        № 39-20 „Про внесення змін до Типових правил внутрішнього службового розпорядку”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 березня 2020 року за № 277/34560, розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради 27.04. 2020 № 10-сп ,,Про посилення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 забезпечення карантинного режиму”, з метою належної організації роботи та підтримання порядку, забезпечення особистої безпеки працівників апарату та структурних підрозділів районноїдержавної адміністрації, виконавчого апарату районної ради, інших осіб, які розташовані у приміщеннях адміністративної будівлі районної ради, дотримання вимог громадського порядку, недопущення безконтрольного проходу, занесення і поширення коронавірусу COVID-19 відвідувачами установи в умовах запровадженого протиепідемічного режиму:

 

1. Заборонити проведення масових заходів в адмінбудівлі районної ради (крім сесій районної ради). Рекомендувати керівництву Іршавської районної державної адміністрації, Іршавської районної ради, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації проводити наради в режимі селекторного зв’язку.

У разі нагальної потреби проводити наради, робочі зустрічі та засідання дорадчих органів з питань, пов’язаних із недопущенням виникнення та поширення коронавірусної хвороби СOVID-19, у приміщеннях з дотриманням дистанції між учасниками 2 метри та у засобах індивідуального захисту.

2. Призупинити прийом громадян з особистих питань керівництвом Іршавської районної державної адміністрації, Іршавської районної ради, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Рекомендувати громадянам подавати звернення та заяви засобами телекомунікаційного зв’язку.

3. Встановити пропускний режим до приміщень адміністративної будівлі районної ради:

3.1. Вхід (вихід) осіб до (з) адмінбудівлі здійснюється виключно через запасний вихід, що розміщений на першому поверсі, після проведення температурного скрінінгу дистанційним термометром та за умови вдягнутого засобу індивідуального захисту.

У випадку виявлення факту температури 37,2о С і вище, а також у разі відсутності засобів індивідуального захисту, особа у будівлю не допускається.

3.2. Документом, що дає право доступу, є службові посвідчення осіб, які працюють в адмінбудівлі, тимчасові перепустки та посвідчення депутата районної ради.

4. Затвердити заходи з посилення превентивних протиепідемічних заходів в адмінбудівлі, що додаються.

5. Районній раді розробити графіки прибирання, провести закупівлю дезінфікуючих засобів із врахуванням збільшення кратності прибирання всіх приміщень будівлі (не менше 2 – 3 разів протягом робочого часу установи).

6. Керівнику апарату та керівникам структурних підрозділів Іршавської районної державної адміністрації, керуючому справами виконавчого апарату Іршавської районної ради, керівникам установ та організацій:

6.1. Організувати неухильне виконання заходів з профілактики на захворювання коронавірус COVID-19.

6.2. Вжити безумовних заходів контролю за дотриманням працівниками правил особистої гігієни, у тому числі з використанням засобів індивідуального захисту обличчя та рук, а також проведенням дезінфекції відповідних службових приміщень і робочих місць.

6.3. Сприяти реалізації права працівників на отримання відпусток у порядку, визначеному законодавством (без врахування графіків відпусток), та визначитись щодо наявності технічної і практичної можливості максимального запровадження дистанційної роботи вдома на період дії карантину.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Іршавської районної державної адміністрації та голови Іршавської районної ради 17.03.2020 № 2-сп.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Іршавської районної державної адміністрації Козенюка О.В. та керуючого справами виконавчого апарату Іршавської районної ради Семака І.В.

 

 

 

В.п. голови Іршавської районної

державної адміністрації

 

 

                                  Іван МОШКОЛА

Голова Іршавської районної ради

 

 

Віктор СИМКАНИНЕЦЬ

ДолученняРозмір
Іконка документу Microsoft Office 3-sp.doc50.5 КБ

Остання зміна сторінки: 04-05-2020 09:19