На Закарпатті розроблять план дій для збереження трудового потенціалу. Проблеми ринку праці обговорили на засіданні Громадської ради

Відбулось розширене засідання Президії Громадської ради Закарпатської ОДА, на якій з доповіддю по питанню «Стратегія спільної роботи обласної служби зайнятості, органів влади, навчальних закладів та громадських організацій по збереженню трудового потенціалу в Закарпатській області» виступив директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.
Участь у засіданні взяли також представники профільних департаментів обласної адміністрації, сектору Державної регуляторної служби в області. 
На закарпатському ринку праці нині утворився кваліфікаційний  дисбаланс та «кадровий голод», служба зайнятості разом із партнерами має вчасно проводити заходи на випередження, зокрема профорієнтаційну роботу, наголосив директор обласного центру зайнятості. «Уже сьогодні нам необхідно розробити обласну програму з профорієнтації та визначити ключові пріоритети розвитку області щодо втримання трудового потенціалу на сучасному ринку Закарпаття.  Саме це питання є найбільш актуальним та необхідним», - заявив Ю. Фущич.
За результатами засідання прийнято рішення зібрати пропозиції всіх зацікавлених сторін для узагальнення та вироблення плану спільних  дій спрямованих на збереження трудового потенціалу області.

Остання зміна сторінки: 18-09-2018 14:34