Звіт про роботу загального відділу апарату райдержадміністрації за І півріччя 2019 року

    Протягом І півріччя 2019 року загальним відділом апарату райдержадміністрації пророблена робота щодо дотримання вимог Інструкції з діловодства та Регламенту райдержадміністрації. Так, відділом постійно надавалася методична та практична допомога структурним підрозділам райдержадміністрації у підготовці різних видів документів. Забезпечено приймання-передавання документів до облдержадміністрації системою електронного документообігу.
    Загальним відділом протягом І півріччя 2019 року отримано 1059 документи, надіслано 1138 документи. Також відділом відредаговано та оформлено 187 розпоряджень голови райдержадміністрації з основної діяльності, 2 спільні розпорядження голови райдержадміністрації і голови райради та 20 наказів керівника апарату з основної діяльності. Видано більше 1 тис. копій розпоряджень відповідно до розсилки розпорядження. Підшито всі оригінали розпоряджень голови райдержадміністрації з виготовленням опису документів.
    Оформлено 6 протоколів засідання колегії райдержадміністрації та 8 протоколів нарад при голові та керівнику апарату райдержадміністрації.
    Крім цього, кожний місяць до 5 числа, до облдержадміністрації та прокуратури направлялися копії розпоряджень голови райдержадміністрації з основної діяльності.

 

Начальник загального відділу

апарату райдержадміністрації                                                      В. Керечанин

Остання зміна сторінки: 11-07-2019 10:00