ЗВІТ ПРО РОБОТУ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ ТА АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2018 РІК

Протягом 2018 року робота управління була направлена на виконання заходів Програми економічного та соціального розвитку району.

Проводилась підготовка інформаційних та аналітичних матеріалів, які подавались голові, заступникам голови районної державної адміністрації.Опрацьовано та підготовлено матеріали про підсумки соціально–економічного розвитку району за І квартал, І півріччя та 9 місяців 2018 року.

Підготовлено матеріали до проведення районної ради регіонального розвитку, що відбулась 5 грудня 2018 року.

Управлінням забезпечено вчасне виконання розпоряджень, листів. 

Розроблено Програму економічного і соціального розвитку району на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки та Програму розвитку малого і середнього підприємництва в районі на 2019-2020 роки.

Розроблено та затверджено план регуляторної діяльності райдержадміністрації на 2019 рік.

Проводиться щомісячний моніторинг діяльності підприємствосновного кола виробників промислової продукції. Промисловий комплекс району представлений 17 підприємствами основного кола виробників, з них 14 - переробної галузі та 3 підприємства, які надають послуги з забезпечення населення водою, теплоенергією та вивозом сміття.Обсяг реалізації виробленої продукції за січень - листопад 2018 року склав 28965,7 тис.гривень. На підприємствах основного кола району працює 845 чоловік.

   Щоквартально проводиться аналіз стану малого і середнього підприємництва у районі. Загальна кількість підприємств району становить 200 одиниць, з них 193 малі, 7 середніх.

        Протягом року надавались консультації і здійснювався контроль щодо дотримання законодавства при здійсненні публічних закупівель розпорядниками бюджетних коштів району, зокрема через систему Prozorro, проводилася робота по забезпеченню здійснення публічних закупівель райдержадміністрацією. Щоквартально здійснювався аналіз проведення у районі допорогових закупівель.

         Надавались консультації, організаційно - методична допомога органам місцевого самоврядування, відділам освіти, охорони здоров’я, які приймали участь у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Сформовано перелік інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР у 2019 році. З метою залучення інвестицій на веб–сайті райдержадміністрації розміщено інвестиційні пропозиції. Пропозиція «Будівництво оздоровчо-розважального комплексу «Боржава»  представлена на інвестиційному форумі «Закарпаття – бізнес-центр в Європі».

Розроблено інвестиційний паспорт району.

Забезпечено участь представників району в проведенні Днів добросусідства.  Здійснювалися заходи щодо сприяння створенню на території району туристично-інформаційного центру.

        Надано пропозиції для фінансування в рамках Дунайської транснаціональної програми на 2014-2020 років, зокрема такі проекти:

-         «Будівництво сміттєпереробного об’єкта та полігону твердих побутових відходів в с.Дубрівка Іршавського району, Закарпатської області ( 1 етап)» ;

-         «Рекультивація земельної ділянки стихійного сміттєзвалища на території села Довге, урочище Попова гірка»;

-         «Берегоукріплення   р. Лисичанка у с. Лисичево Іршавського району (4 етап)»

-         «Будівництво берегоукріплення на р. Ільничанка, с. Ільниця, Іршавського району Закарпатської області»;

-         «Берегоукріплення лівого берега р.Боржава в с.Кушниця в районі розмиву газопроводу (коректура)».

Управлінням економічного розвитку, торгівлі та агропромислового розвитку щотижнево здійснюється моніторинг цін на основні соціально значущі товари на  споживчому ринку району. Проаналізовано діяльність ринків на території району. В районі діють 6 ринків, кількість торгових місць на ринках – 1395. Найбільший ринок – ДП «Ринок» Іршавської райспоживспілки, в якому є 632 торгових місця. Щоквартально здійснюється аналіз діяльності хлібовиробників району, що звітують.

Проведено аналіз збору врожаю зернових культур, овочі та картоплі та щомісячно подається звітність в галузі розвитку тваринництва за формою 24-сг району.Постійно ведеться робота по стабілізації поголів'я великої рогатої худоби та збільшенню поголів'я свиней. Проведено роз’яснювальну роботу з органами місцевого самоврядування щодо участі у державній програмі розвитку галузі тваринництва шляхом отримання бюджетної дотації фізичними особами за утримання молодняку ВРХ. Місцевими радами подано відповідні документи для отримання дотації департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Сільськогосподарські товаровиробники  району брали участь в обласних сільськогосподарських ярмарках.

 

 
НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ  
ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, 
ТОРГІВЛІ ТА АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ 
РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ                                                         О.ГОЙДА

Остання зміна сторінки: 10-01-2019 10:12