ЗВІТ ПРО РОБОТУ СЕКТОРУ МОЛОДІ ТА СПОРТУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2018 РІК

Робота сектору молоді та спорту протягом 2018 року проводилась згідно плану роботи. Регулярно проводились наради з вчителями фізичного виховання, тренерами,  де обговорювались питання роботи тренерів, підготовка  та участь спортсменів району у змаганнях різного рангу, проведення районних спортивно- масових заходів  та районної першості з футболу . Протягом першого півріччя проведено реорганізацію ДЮСШ “Освіта” та ДЮСШ” Колос” шляхом злиття їх у районний центр позашкільної роботи, та створення ДЮСШ при  Іршавській ОТГ.

 Це не могло не відобразитись на роботі  галузі в цілому. Частина тренерів  прийнята на роботу тільки з 01.01.2019 року, обсяг фінансування галузі  зменшився у порівнянні з 2017 роком. Виділено 43 % від суми за цей же період 2017 року.

     В першості району з футболу приймало  участь 8  команд основного та юнацького складу , 3 команди приймали  участь у чемпіонаті області з футболу , ФК” Бронька” та ФК “Сільце” у першості області серед команд ДЮФЛ.  Протягом 2018 року спортсмени району прийняли участь у 27 обласних , 12 Всеукраїнських турнірах , першостях та чемпіонатах. За цей же період проведено 44 районних спортивно- масових заходів.

    Призерами України та переможцями Обласних змагань ставали спортсмени району з таких видів спорту як: шашки, дзюдо, мотокрос, баскетбол,вільної боротьби, боксу, та першості області з футболу серед команд ДЮФЛ.

 

Завідувач сектору молоді та спорту   РДА                                А.ДАНКАНИЧ

 

Остання зміна сторінки: 09-01-2019 10:40