Зроби свій вибір! Будуй своє майбутнє!

       16 травня, Іршавською районною філією Закрпатського ОЦЗ спільно з відділом освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді і спорту Іршавської ОТГ в виставковому залі Іршавського районного будинку культури  відбувся ярмарок професій  для учнівської  молоді загальноосвітніх закладів району та ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей», безробітних та шукаючих роботу.

                Захід був організований з метою профілактики безробіття серед молоді, орієнтації на вибір актуальних професій, формування бізнес-центрованого мислення, ознайомлення молоді з перспективними напрямками економічного розвитку району,  регіональним ринком праці та послугами, що надає служба зайнятості,  а також  спрямований для обізнаності учнів, які бажають зробити перший крок до вибору професії, створення сприятливого середовища для формування сучасного молодіжного ринку праці та працевлаштування молоді,  формування особистісно-значимого змісту вибору професії, чіткої професійної спрямованості, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються на сучасному ринку праці, визначення тих факторів, які впливають на вибір майбутньої професії.

         У заході прийняли участь заступник голови Іршавської РДА Іван Мошкола, інспектор відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї голова районної ради Попович І.С., представники ВНЗ  Міжнародний  економіко - гуманітарний університет ім. академіка Степана Дем’янчука, учнівська молодь загальноосвітніх шкіл Іршавської ОТГ та району, учні ДПТНЗ «Білківський аграрний професійний ліцей», навчальні заклади, роботодавці.

       Від основних ринкоутворюючих підприємств району були присутні на заході  :  ТзОВ «Клен» ,  ПРАТ «Іршавський абразивний завод», ТзОВ «БЕБ»,  ТзОВ «Фортуна», Управління патрульної поліції в Закарпатській області», відділ охорони здоров’я  Іршавської РДА,  Іршаський районний військовий комісаріат, які презентували свої підприємства та професії, за якими можна працевлаштуватись.

        Представники  ВНЗ «Міжнародний  економіко - гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», директор ДПТН «Білківський  професійний  аграрний ліцей» презентували свої навчальні заклади, та наголосили, що раді бачити їх в стінах своїх навчальних закладів.             

      Захід виявився цікавим та корисним.  Учні ЗОШ познайомились  з навчальними закладами, професіями, за якими можна там навчатись, актуальними вакансіями на ринку праці, основними ринкоутворюючими підприємствами району.  Учні ліцею безпосередньо поспілкувались з роботодавцями, які готові взяти їх на роботу. Учнівська молодь з цікавістю приміряла  обмундирування та спецзасоби  патрульної поліції  та можливість обрати професію поліцейського. Роботодавці  змогли серед присутніх після закінчення навчання  підібрати працівників.

            Проведення таких заходів дозволяє сподіватися на вирішення кадрових проблем для роботодавців та проблеми безробіття для населення району.  Адже для кожної людини головне - благополуччя і добробут родини. Забезпечити його може лише стабільна робота і гідна заробітна плата,  яка є запорукою  здійсненню багатьох надій і сподівань.

Остання зміна сторінки: 20-05-2019 10:43