Засідання робочої комісії з питань підтримки індивідуального житлового будівництва за програмою «Власний дім»

      7 травня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Мошколи відбулося засідання робочої комісії з питань підтримки індивідуального житлового будівництва за програмою «Власний дім».

     Членами комісії було розглянуто документи кредитозаймачів та встановлено розмір кредиту, який виділяється через фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, по програмі «Власний дім».

    Провідний інспектор відділу з питань цивільного захисту управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури РДА Юрій Химинець інформував присутніх про реалізацію державної політики в галузі індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості, шляхом надання пільгових кредитів обласним фондом інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, по програмі „Власний дім”. Також він ознайомив членів комісії із поданими документами від кредитозаймачів. Вивчивши пакети документів, що подані на розгляд комісії, визначивши суму кредиту комісією прийнято відповідне рішення.

Остання зміна сторінки: 10-05-2019 19:01