Засідала робоча комісія з питань підтримки індивідуального житлового будівництва за програмою «Власний дім»

       29 серпня, відбулося засідання робочої комісії з питань підтримки індивідуального житлового будівництва за програмою «Власний дім», яке провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола.
   Комісією було розглянуто два пакети документів кредитозаймачів та встановлено  розмір кредитів, які виділяються через фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, по програмі «Власний дім».

  З інформацією виступив Юрій Химинець, який розповів про реалізацію державної політики в галузі індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості, шляхом надання пільгових кредитів обласним фондом інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, по програмі „Власний дім”. Також він ознайомив членів комісії  із поданими документами від кредитозаймачів.
   Вивчивши пакети документів, що подані на розгляд комісії,  визначивши суму кредитів члени комісії вирішили: рекомендувати голові Іршавської райдержадміністрації підписати клопотання до обласного фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості по програмі „Власний дім”.

Остання зміна сторінки: 29-08-2019 14:43