Засідала робоча комісія з питань підтримки індивідуального житлового будівництва за програмою «Власний дім»

 20 лютого, під головуванням начальника відділу цивільного захисту управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури і цивільного захисту райдержадміністрації Василя Турянина відбулося засідання робочої комісії з питань підтримки індивідуального житлового будівництва за програмою «Власний дім».

   Члени комісії розглянули документи кредитозаймача та встановили  розмір кредиту, який виділяється через фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, по програмі «Власний дім».

   Провідний інспектор відділу з питань цивільного захисту управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури РДА Юрій Химинець інформував про реалізацію державної політики в галузі індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості, шляхом надання пільгових кредитів обласним фондом інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, по програмі „Власний дім”. Також він ознайомив членів комісії із поданими документами від кредитозаймача.
    Вивчивши пакет документів, що поданий на розгляд комісії, визначивши суму кредиту вирішили рекомендувати голові Іршавської райдержадміністрації підписати клопотання до обласного фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості по програмі „Власний дім”, про надання пільгового кредиту громадянці району.

 

Остання зміна сторінки: 21-02-2019 14:56