Засідала комісія з питань захисту прав дитини

18 квітня, під головуванням заступника голови Іршавської РДА Івана Мошколи відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Іршавській райдержадміністрації.

 На порядку денному членами комісії було розглянуто одинадцять питань, серед яких: доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав мешканки Іршавського району стосовно її малолітнього  сина, доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав громадянки В. стосовно її неповнолітньої доньки, щодо визначення місця проживання малолітньої М. з одним з її батьків, доцільність/недоцільність подальшого перебування неповнолітньої Б. під піклуванням її матері, доцільність/недоцільність повернення малолітнього Я. до матері, щодо визначення громадянину І. способу участі у вихованні його малолітніх дітей, стан виконання батьківських обов’язків мешканців району стосовно їх малолітніх дітей,  про надання дозволу громадянці на відмову від прийняття спадщини від імені її малолітньої дитини.

Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей Іршавської РДА. За результатами   комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах,  відчувати увагу та турботу про себе.

Остання зміна сторінки: 20-04-2019 10:53