Засідала державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Іршавській РДА

      20 листопада відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Іршавській РДА, яке провів  заступник голови Іршавської РДА, голова комісії Іван Мошкола.

     Основне питання, яке було на порядку денному  - це накладання карантинних обмежень зі сказу тварин на с.Лоза, мисливські угіддя закріплені за Лозянською та Греблянською бригадами мисливців Великорозтіцького низового колективу Іршавського районного УТМР та затвердження заходів щодо боротьби з цим захворюванням.

    Головний спеціаліст Іршавського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області  Василь Горняк повідомив, що 18.11.2019 від випробувального центру Закарпатської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби отримано звіт про результати досліджень патологічного (біологічного) матеріалу  з позитивним результатом щодо збудника сказу собаки у с.Лоза.

    Василь Горняк наголосив на застосуванні всіх заходів, які направлені на зменшення чисельності лисиці в природньому середовищі, яка є основним джерелом занесення та розповсюдження сказу.

   Підводячи підсумки засідання НПК голова комісії Іван Мошкола зобов’язав служби, які мають відношення до ситуації діяти згідно законодавства та інструкції по боротьбі зі сказом.

     Після активного обговорення, враховуючи всі обставини Державна надзвичайна протиепізоотичної комісії при Іршавській РДА прийняла рішення накласти карантинні обмеження зі сказу тварин на с.Лоза, мисливські угіддя закріплені за Лозянською та Греблянською бригадами мисливців Великорозтіцького низового колективу Іршавського районного УТМР та затвердити заходи щодо ліквідації вогнища сказу.

Остання зміна сторінки: 20-11-2019 15:41