Вивчали практичні аспекти державної підтримки сільськогосподарських виробників

Днями, у м. Хуст, відбулася нарада-семінар на тему «Державна підтримка розвитку фермерських господарств, сільськогосподарської обслуговуючої кооперації, та підтримки тваринництва у 2019 році». У заході прийняли участь начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Кудрей, сільгоспвиробники Іршавщини та відповідальні спеціалісти органів місцевого самоврядування району з питань оформлення дотації фізичним особам за вирощування молодняка ВРХ.

Нараду проводив заступник начальника департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Віктор Тереля. Начальниками відділів тваринництва, рослинництва департаменту АПР облдержадміністрації та начальником Закарпатського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств Марією Хрипта було інформовано про програми державної підтримки у 2019 році по Україні.

Надано роз’яснення щодо отримання державної підтримки розвитку тваринництва та рослинництва селянським та фермерським господарствам.  А саме: фінансову підтримку фермерських господарств Закарпатським відділенням Укрдержфонду; державну підтримку розвитку, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними; надання кредитів фермерським господарствам; державну підтримку галузі тваринництва. Також в ході семінару проаналізували  порядок оформлення необхідних документів для отримання дотації на молодняк ВРХ селянськими господарствами.

Присутні отримали вичерпну та корисну інформацію.

Остання зміна сторінки: 19-06-2019 16:07