Відбулося засідання двадцять першої сесії районної ради VII скликання

11 квітня,  відбулася двадцять перша сесія районної ради VII скликання.

 У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Горін, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Семак, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк, керівники служб, відділів райдержадміністрації та району, а також  сільські голови району. 

Засідання розпочали вшануванням хвилиною мовчання пам`яті тих, хто загинув на Сході країни.

     Сесія проходила згідно затвердженого порядку денного. Всі питання, які виносились на розгляд сесії районної ради було обговорено на профільних та спільних комісіях, тож особливих зауважень у народних обранців не виникало.

Одним з основних питань став звіт голови Іршавської райдержадміністрації Олександра Горіна про виконання делегованих радою повноважень за 2018 рік. 

Олександр Васильович, повідомив, що протягом 2018 року діяльність структурних підрозділів Іршавської районної державної адміністрації спільно з іншими органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями,  була спрямована на впровадження реформ на місцевому рівні, соціально-економічний розвиток району, ефективне використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів, виконання бюджету, вирішення актуальних проблем життєдіяльності району, соціального захисту населення, зміцнення матеріально-технічного стану закладів охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури та спорту,  і як наслідок – покращення рівня життя жителів району.

Протягом 2018 року в районі реалізовувалися 25 програм, які профінансовані з районного бюджету на загальну суму 6142,7 тис. грн.

Керівник району, демонструючи наочну презентацію, аргументовано на підставі цифр і фактів продемонстрував досягнення в агропромисловому комплексі, фінансово-бюджетній сфері, в галузі освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту.

Олександр Васильович детальніше розповів, про те, які заходи здійснювалися протягом 2018 року по проведенню аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 15-17 грудня 2017 року на території району та щодо ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру, що склалася 12-13 червня 2018 року на території району (градобій).

         Підводячи підсумки, голова РДА висловив подяку за сприяння та співпрацю голові районної ради, місцевим головам, депутатським корпусам усіх рівнів, районним службам, установам, підприємствам та організаціям і хочу зазначити, що виконання делегованих повноважень перебуває на постійному контролі.

     «Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми зможемо досягти більшого і в економіці, і у вирішенні соціальних завдань і нам вдасться зробити все можливе для покращення рівня життя людей та процвітання нашого району» - сказав Олександр Васильович.

Виступили також зі своїми доповідями начальник Іршавського відділу Хустської місцевої прокуратури в Закарпатській області Василь Гецко, який інформував про стан законності на території Іршавського району за підсумками роботи за 12 місяців 2018 року та військовий комісар Іршавського РВК Красівов Микола Анатолійович виступив з інформацією щодо проведення чергового призову на строкову службу.

 

Остання зміна сторінки: 12-04-2019 15:34