ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

21 березня, під головуванням заступника голови Іршавської РДА Івана Мошколи відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Іршавській   райдержадміністрації.

На порядку денному членами комісії було розглянуто  дванадцять питань, серед яких: доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав мешканців району щодо малолітніх дітей; доцільність/недоцільність призначення громадянина Г. опікуном над малолітньою сестрою, надання дозволу на здійснення правочину (дарування) стосовно нерухомого  майна громадянам району, стан виконання батьківських обов’язків стосовно малолітніх дітей та про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди із числа  працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, з  метою  розробки та затвердження індивідуального плану дитини-сироти  Г.

Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей Іршавської РДА. За результатами   комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Остання зміна сторінки: 22-03-2019 08:09