Відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

21 березня під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Горіна відбулося  чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

На засіданні комісії було розглянуто такі питання: про стан доріг та благоустрій території району; про готовність служб району до пропуску весняної повені та паводків; про стан профілактики виникнення пожеж і ліквідації наслідків від них та про затвердження плану заходів щодо забезпечення протипожежного захисту природних екосистем та сільгоспугідь; про протипожежний захист лісів та сільгоспугідь  у весняно-літній період; про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення у весняно-літній період та затвердження плану заходів на 2019 рік; про стан виконання рішень попереднього засідання комісії з питань ТЕБ та НС; про проведення обстежень населених пунктів, відомчих та інших територій на предмет виявлення дерев ( насаджень), які несуть загрозу життю та здоров`ю людей, несуть загрозу будівлям, спорудам і автомобільному транспорту, розгляд звернень громадян та розгляд листа Приборжавського сільського голови, про необхідність розчистки меліоративного каналу.

Щодо стану доріг в районі та благоустрою територій населених пунктів  комісія вирішила доручити органам місцевого самоврядування та рекомендувати Іршавській ОТГ: розробити схеми санітарної очистки населених пунктів до 30.06.2019 р.;  провести аналіз щодо укладання договорів на вивіз твердих відходів до 30.04.2019; відновити роботу Адмінкомісмій у питанні виявлення порушень із благоустрою; про пророблену роботу надати інформацію в райдержадміністрацію до 30.06.2019 р.

Управлінню містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, ЖКГ, інфраструктури і цивільного захисту підготувати проект розпорядження щодо проведення місячника благоустрою території району, до 28.03.2019 р.

Щодо готовності служб району до пропуску весняної повені та паводків Василь Турянин повідомив, що в цілому служби району готові до пропуску паводку, зокрема, в сільські ради завезено мішки під сипучі матеріали, підготовлено насосні станції для відкачки води та розроблено заходи.  

Начальник Іршавського РВ УДСНС в Закарпатській області Іван Мошкола інформував щодо стану профілактики виникнення пожеж і ліквідації наслідків від них та затвердження плану заходів щодо забезпечення протипожежного захисту природних екосистем та сільгоспугідь. З метою попередження виникнення пожеж у весняно-літній період 2019 року комісія вирішила затвердити проект рішення.

Також на засіданні комісія затвердила план заходів із забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення Іршавського району у весняно-літній період 2019 рік та план заходів для запобіганню вникнення пожеж у лісових масивах, у Довжанському ЛМГ.

Щодо виконання рішень попереднього засідання комісії ТЕБ та НС комісія вирішила: фахівцям Іршавського РВ УДСНС України тримати на контролі питання діяльності самовільно встановлених модульних АЗС.

Щодо проведення обстежень територій населених пунктів, відомчих та інших територій, на предмет виявлення аварійних дерев (насаджень) які несуть загрозу здоров`ю та життю людей, загрожують будівлям, спорудам і автомобільному транспорту прийнято рішення доручити керівникам: органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та рекомендувати Іршавській ОТГ, створити комісії та провести обстеження відомчих територій на предмет виявлення аварійних, старих, сухих дерев (насаджень), які несуть загрозу здоровю та життю людей, будівлям, спорудам і автомобільному транспорту. Виявлені старі, сухі, напів сухі аварійні дерева зрізати, з оформленням всіх необхідних документів, згідно чинного законодавства України.

Розглянули на комісії також пакети документів, що поступили від громадян району, постраждалих в наслідок надзвичайних ситуацій, в результаті обговорення прийняли відповідні рішення в інтересах громадян.

Щодо необхідності розчистки меліоративного каналу на території Приборжавської сільської ради комісія вирішила доручити відділу цивільного захисту РДА, спільно з фахівцями Берегівського МУВГ провести обстеження меліоративного каналу та скласти відповідний акт. Для недопущення підтоплення сільськогоспугідь, Приборжавському сільському голові, вишукати можливість проведення розчистки вказаного каналу.

Остання зміна сторінки: 23-03-2019 08:00