Відбулася звітно-виборна конференція районної ради ветеранів України

    17 жовтня, у великому залі засідань Іршавської РДА відбулася IX звітно-виборна конференція Іршавської районної ради ветеранів України.

      До участі у конференції було запрошено голову Іршавської районної державної адміністрації Олександра Горіна, голову районної ради Віктора Симканинця, заступника голови районної ради Володимира Половку та керуючого справами Іршавської міської ради Володимира Мимрікова.

     Голова районної ради організації ветеранів України Петро Король доповів про проведену роботу за звітний період з 15 жовтня 2015 року по 17 жовтня 2019 року, позитивні напрацювання та досягнення, а також розповів про проблемні питання.

    У своєму виступі Петро Васильович зазначив, що районна організація ветеранів України об’єднує 26 первинних організацій, що функціонують при сільських радах і одна міська. В цьому році до районної організації ветеранів України увійшла і первинна ветеранська організація райспоживспілки, головою якої обрано Воскобійника Івана Юрійовича. «Президія районної ради ветеранів України за звітній період планувала свою роботу згідно з статутом та рекомендацій обласної організації ветеранів. Щорічно проводились семінари з головами первинних організацій. Запровадили ми і нову форму роботи – проведення виїзних засідань президії. Нами було проведено ряд заходів,які заслуговують уваги. Все, що ми з вами зробили за звітній період не можливо було б без підтримки голови Іршавської РДА Олександра Горіна та працівників РДА, голови районної ради Віктора Симканинця та апарату районної ради, а також міського голови Іршавської ОТГ Степана Бобика» - каже голова районної ради організації ветеранів України Петро Король.

    Після чого присутні заслухали звіт голови ревізійної комісії при районній раді ветеранів України Павла Світлинця.

     Порядок денний конференції включав також вибори президії та голови районної ради ветеранів, вибори ревізійної комісії при районній раді ветеранів та вибори делегатів на IX-ту обласну звітно-виборну конференцію ветеранів України.

     З теплими словами до всіх присутніх звернувся голова Іршавської РДА Олександр Горін, який подякував усім первинним ветеранським організаціям району за плідну роботу, неоціненний вклад у розвиток патріотичного виховання підростаючого покоління та естафету пам’яті про ветеранів, яку вони передають нащадкам та відповів на запитання, які найбільше турбують людей в населених пунктах: пільгове перевезення, ремонт доріг, тощо.

Олександр Васильович побажав всім міцного здоров’я, добра, тепла в домівках і щастя родинам.

    Упродовж конференції слово для виступу мали: голова первинної ветеранської організації райспоживспілки Іван Воскобійник, голова районного товариства інвалідів Михайло Ісак, голова первинної ветеранської організації с. Імстичево Михайло Ціцак, заступник голови обласної ради ветеранів, голова комісії ветеранів України Володимир Кула, голова первинної ветеранської організації Іршавської об’єднаної територіальної громади Ігор Берегій та ін.

    По кожному заслуханому та обговореному питанню, винесеному на порядок денний конференції, було прийнято відповідне рішення. А найголовніше, що одноголосно делегати конференції переобрали діючого голову районної ради ветеранів України Петра Короля на новий термін.

На завершення заходу виступив народний хор ветеранів (керівник О.І.Сідор).

Остання зміна сторінки: 21-10-2019 08:10