ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

      21 травня, в приміщенні малого залу Іршавської райдержадміністрації відбулася нарада на тему “Актуальні питання соціального захисту дітей”. Нараду проводила головний спеціаліст відділу з питань профілактики злочинності та правопорушень Закарпатської облдержадміністрації Дорожко Мар`яна Олександрівна.

     Долучився до наради заступник голови державної адміністрації Іван Мошкола, який окреслив основні напрямки роботи служби у справах дітей райдержадміністрації в питаннях влаштування дітей до сімейних форм виховання. Серед учасників наради також були представлені служби у справах дітей Іршавської, Берегівської райдержадміністрації, Берегівського міськвиконкому, Виноградівської райдержадміністрації та притулку для дітей служби у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації. В ході наради були обговорені зміни до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов”язаної із захистом прав дитини та Порядок взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів та установ під час забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

      Також були розглянуті питання створення групових  будинків на рівні районів для тимчасового перебування дітей, залишених батьківського піклування, контроль за цільовим використанням коштів по аліментам на утримання дітей та складання протоколів про адміністративні правопорушення, пов”язані з невиконанням рішень органів опіки та піклування.

Остання зміна сторінки: 21-05-2019 15:57