Управління соціального захисту населення Іршавської РДА інформує щодо змін у чинному законодавстві з питань надання пільг

        На виконання вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 17.04.2019 №373 «Деякі питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі».

     Вказаною Постановою затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, що буде застосовуватися з 01.10.2019року.

      За заявою пільговика виплата може здійснюватися у готівковій формі з місяця, що настає за місяцем подання такої заяви структурному підрозділу з питань соціального , у якій зазначаються реквізити поточного рахунка, відкритого пільговиком в АТ «Ощадбанк».

        Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої  управителям , об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.

           У разі отримання від управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг інформації про наявність простроченої понад місяць( на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів), сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.), у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного місяця здійснюється у грошовій  безготівковій формі.

          Якщо в одному житловому приміщенні право на пільги мають кілька пільговиків, розрахунок суми пільги здійснюється одному із таких пільговиків, який має право на найбільший за розміром відсоток знижки з оплати житлово-комунальних послуг, з урахуванням розміру пільг інших пільговиків.

          За отриманням інформації про будь-які питання, пов’язані з нарахуванням пільги, пільговики повинні звернутися до управління соціального захисту населення.

          За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) пільговики звертаються до управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.  

           За отриманням інформації про операції, здійснені за обліковим записом пільговика щодо перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям  комунальних послуг, пільговики звертаються до АТ «Ощадбанк».

Остання зміна сторінки: 04-06-2019 10:51