У РАЙОНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого Україна вкотре згадує трагічну сторінку своєї історії, коли на Майдані в Києві виросли нові барикади із живих квітів у пам’ять Героїв Небесної Сотні – мужніх захисників свободи і демократії в державі. 

    Минуло вже 5 років від тих трагічних подій, коли Україна втратила більше ста найкращих своїх синів та доньок – Героїв Небесної Сотні.

   Сьогодні, 20 лютого, в центрі міста Іршави, біля пам’ятного знаку «Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної сотні та загиблим в АТО» пройшов мітинг-реквієм.

     На заході зібралися всі небайдужі до тих трагічних подій – керівники району та міста, волонтери, голови громадських організацій учасників АТО, керівники служб та організацій району, духовенство, школярі, громадськість. Присутні поклали квіти та запалені лампадки до підніжжя пам’ятника.

Учасники заходу вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Учні Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею виконали літературно-музичну композицію присвячену пам`яті героям, які захищали Україну.

Панахиду за загиблими відслужив настоятель Іршавського греко-католицького храму Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці о. Василь Петечук.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в освітніх закладах та клубно-бібліотечних установах району відбудуться тематичні заходи, присвяченні вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні: патріотичні уроки, виставки, вечори-реквієми, уроки пам’яті, уроки мужності , тощо. В храмах району відслужені поминальні молебні. Подібні заходи пройдуть у всіх населених пунктах району. 

 

Остання зміна сторінки: 20-02-2019 14:31