У районі відзначили Міжнародний день кооперації

Сьогодні, 2-го липня,  в приміщенні райспоживспілки відбулись урочисті збори з нагоди 97-ї річниці Міжнародного дня кооперації. На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять працівників кооперації, яких вже немає серед нас. Потім, настоятель греко-католицького храму Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці о. Василій (Петечук) привітав присутніх та підніс молитву за здоров’я всіх працівників в цій сфері. 

Голова правління райспоживспілки Сергій Лупак  привітав усіх з прийдешнім святом та зазначив, що попри непросту економічну ситуацію, за минулий рік, споживча кооперація району виконала поставлені завдання на 105,5 %. Всі галузі діяльності організацій та підприємств спрацювали прибутково. А це - 109 підприємств споживчої кооперації району, з яких 70 у роздрібній торгівлі та 39 в ресторанному господарстві. Помітний розвиток і збільшення обсягів господарсько-фінансової діяльності спостерігається і в першому півріччі 2019 року, що не може не радувати. 

Зі словами привітань та побажань виступили: начальник відділу мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Федір Халак,  голова районної ради Віктор Симканинець та Іршавський міський голова Степан Бобик.  Кращих представників районної кооперації було нагороджено Подяками, Грамотами та сувенірними подарунками.

 

Остання зміна сторінки: 03-07-2019 15:30