У районі відзначили кращих спортсменів з обмеженими фізичними можливостями

    Щороку 3 грудня Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

     З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів, голова Іршавської райдержадміністрації Олександр Горін вручив грошові премії кращим спортсменам з обмеженими фізичними можливостями.

      Свої винагороди отримали: чемпіон Європи з футболу серед осіб з обмеженими фізичними можливостями Михайло Полянський та чемпіон України з легкої атлетики серед осіб з обмеженими фізичними можливостями Віталій Кляп.

    Олександр Васильович подякував спортсменам за їхню позицію в житті, за те що вони показують, як правильно рухатися по життю та побажав усім міцного здоров'я, щастя, удачі, витримки, мужності, оптимізму, можливості втілити в реальність всі плани та задуми, а також миру і спокою. «Хай справджуються усі сподівання, а кожен день приносить лише гарні емоції» - сказав керівник району.

    Зі щирими словами вітань до присутніх звернулися і перший заступник голови РДА Іван Семак, заступник голови РДА Іван Мошкола, завідувач сектору молоді та спорту Іршавської РДА Андрій Данканич та побажали їм добра, радості, миру, злагоди та Божої благодаті.

Остання зміна сторінки: 29-11-2019 13:17