У районі відзначили День Конституції України

Одне з найголовніших свят нашої країни - День Конституції України - сьогодні символічно відзначили у головній адмінбудівлі Іршавщини. Урочисте зібрання, за доброю українською традицією, розпочали з ушанування державного Гімну України. Хвилиною мовчання згадали про тих, кого сьогодні ми називаємо Героями України, тих, хто віддав життя за  наше мирне небо та світле майбутнє  нашої країни. Цікавий історичний екскурс для гостей свята зробили учениці Брідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рената Чедрик та Крістіна Костянинець. Пізніше, школярі піднесли квіти до меморіалу «Борцям за свободу і незалежність України, Героям небесної сотні та загиблим в АТО».

Для святкового привітання та вручення спільних  відзнак райдержадміністрації та районної ради,  ведуча Марина Максим запросила керівників району  - голову райдержадміністрації Олександра Горіна та голову райради Віктора Симканинця. Привітавши всіх та виконавши почесну місію, вони бажали українцям миру і взаєморозуміння, становлення достатку в кожній українській сім’ї.

На сцені святковий настрій створили учасники народного фольклорного ансамблю "Іршава", під керівництвом заслуженого працівника культури України Надії Мельник-Гудь. 

   

 

Остання зміна сторінки: 27-06-2019 14:29