У районі готуються до відзначення Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України

    6 серпня, відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та святкування в районі 28-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора, яке провів керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк.

     Учасники оргкомітету обговорили основні організаційні питання та план-сценарій проведення урочистотей щодо відзначення цих державних свят. 

   За результатами засідання вирішено провести ряд урочистих заходів, а саме:

     У п’ятницю, 23 серпня о 9.00 к.ч. відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України. Керівники району та міста покладуть квіти, запалять лампадки до пам’ятника "Борцям за свободу і незалежності України, Героям Небесної сотні та загиблим в АТО", вручать грамоти з нагоди свята, тощо. Відбудеться велопробіг до с. Білки, а також інші заходи.

   У неділю, 25 серпня, біля будинку культури в м. Іршава  о 18.00 к.ч. відбудеться святковий концерт до Дня Незалежності України.

    Крім того, буде підготовлено розпорядження голови Іршавської райдержадміністрації, де буде дано доручення організувати та здійснити урочисті заходи з нагоди 28-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора у всіх населених пунктах району; провести у храмах району молебні за Україну; організувати у клубно-бібліотечних закладах книжково-ілюстративні виставки, огляди літератури, фотостенди, тощо.

    Запрошуємо учасників Народного Руху України в районі, учасників АТО, громадськість та всіх бажаючих долучитися до відзначення головних державних свят.

Остання зміна сторінки: 06-08-2019 15:39