![](https://www.irda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/1_45.jpg?itok=XNol7jUO)
З метою забезпечення захисту прав та інтересів дітей відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провів заступник голови районної державної адміністрації Андрій Данканич.
Членами комісії розглянуто 16 позовних заяв громадян щодо позбавлення батьківських прав, щодо участі у вихованні малолітніх дітей, надання дозволу на здійснення правочину підписання договору поділу спадкового майна громадянці, надання дозволу на здійснення правочину договору дарування житлового будинку мешканці, надання дозволу на здійснення правочину прийняття в дар та підписання договору дарування земельної ділянки та торгового комплексу громадянці, надання дозволу на здійснення правочину договору дарування стосовно нерухомого майна жительці району.
За результатами проведеного засідання прийняті відповідні рішення з урахуванням інтересів дітей.
Остання зміна сторінки: 16-10-2020 09:07