У Мідяниці відкрито дошкільну групу

26 березня, у приміщенні комунального закладу середньої освіти II ступеня «Мідяницька гімназія» Іршавської районної ради Закарпатської області урочисто відкрито одну дошкільну (різновікову) групу на 15 -20 місць.

Завітали на свято та привітали присутніх з цією важливою подією поважні гості: голова райдержадміністрації Олександр Горін, керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк, голова районної ради Віктор Симканинець, головний спеціаліст відділу освіти Іршавської РДА Ганна Фулитка.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Олександр Горін відзначив важливість відкриття дошкільної групи для громади села та побажав, щоб у закладі було завжди тепло і затишно, успіхів і перших перемог у здобутті освіти малечі, адже діти – це наше майбутнє.

 Директор КЗСО II ступеня «Мідяницька гімназія» Василь Боднар каже, що цієї події жителі села чекали з нетерпінням, адже у селі 25 років не було ДНЗ і діти були змушені ходити до садочка у сусідні села або залишатися вдома з батьками. Василь Михайлович щиро подякував усім, хто долучився до відкриття дошкільної групи: районній владі, депутатам районної ради, Арданівському сільському голові, відділу освіти, батькам та висловив сподівання, що кількість дітей в даному закладі постійно, з року в рік, буде збільшувати, діти залюбки відвідуватимуть свою нову домівку.

Символічно перерізали червону стрічку на вході до закладу голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець та директор КЗСО II ступеня «Мідяницька гімназія» Василь Боднар.

Після чого присутні оглянули приміщення для дошкільнят та переконалися в тому, що створені належні умови для перебування та виховання діток.

Остання зміна сторінки: 26-03-2019 19:02