У Іршавській РДА обговорили стан захворюваності учнів Приборжавської ЗОШ – І-ІІІ ст. на ГРВІ та пневмонію

29 листопада, під головуванням керівника штабу, першого заступника голови РДА Івана Семака, за участі голови райдержадміністрації Олександра Горіна відбулося засідання районного штабу з питань запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації і пожежі.

   В ході засідання обговорили стан захворюваності учнів Приборжавської ЗОШ – І-ІІІ ст. на ГРВІ та пневмонію.

    Начальник  відділу  освіти  райдержадміністрації  Яцканич Є.М., сказала, що у Приборжавській ЗОШ – І-ІІІ ст. протягом трьох тижнів захворіло на ГРВІ та пневмонію більше 50 учнів, і запропонувала призупинити навчальний процес до покращення ситуації щодо захворюваності дітей.

          Заступник головного лікаря по охороні дитинства та материнства КНП ІЦПМД Сукович С.С. повідомив, що захворюваність учнів Приборжавської ЗОШ –І-ІІІ ст. на пневмонію зумовлено різними збудниками в тому числі, пневмококом та респіраторно синцитіальним вірусом і зазначив, що ситуація у Приборжавській ЗОШ – І-ІІІ ст. не є критичною, але для запобігання захворюваності на грип, ГРВІ та пневмонію, необхідно на деякий період  призупинити навчальний процес.

Далі виступила  Гринюк А.І., яка запропонувала проводити профілактичні заходи згідно розробленого Комплексного Плану, спрямованих на запобігання захворюваності на грип та ГРВІ і підтримала пропозицію Суковича С.С.   призупинити навчальний процес терміном до 10 днів

Свіргун В.І. погодився з виступаючими і наголосив на необхідності проведення діагностичних досліджень при пневмонії і грипоподібних станах та підтримав пропозицію призупинити навчальний процес не менше 10 календарних днів

Перший заступник голови райдержадміністрації, керівник штабу Семак І.В. запропонував, що з метою запобігання розповсюдження вірусної інфекції, необхідно проводити профілактичні заходи, в тому числі кварцування класних приміщень.

 Заступник голови райдержадміністрації Мошкола І.І. підтримав пропозиції виступаючих щодо необхідності призупинення навчального процесу з проведенням протиепідемічних заходів.

Далі взяв слово голова райдержадміністрації Горін О.В., який підтримав виступаючих щодо необхідності призупинення навчального процесу і сказав, що потрібно дотримуватись затвердженого Плану заходів спрямованих на запобігання захворюваності на грип, ГРВІ та пневмонію.

Заслухавши інформацію з урахуванням обговорення, учасники засідання прийняли рішення:

    І. З метою попередження зростання захворюваності серед учнів на грип, ГРВІ та пневмонію рекомендувати:

1.1. Відділу освіти райдержадміністрації призупинити навчальний процес в Приборжавській ЗОШ І-ІІІ ст., терміном на 10 календарних  днів з 29 листопада 2019 року.

 1.2. Відділу освіти райдержадміністрації, спільно з керівниками загальноосвітніх та дошкільних закладів району, забезпечити виконання Комплексного Плану профілактичних, протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання розповсюдження вірусної інфекції.

  1.3. Керівникам загальноосвітніх та дошкільних закладів району, спільно з фахівцями Іршавської  районної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України», відділу охорони здоров’я, відділу освіти райдержадміністрації та КНП ІЦПМД, проводити щоденний та щотижневий облік і аналіз стану дітей різних вікових груп, для визначення епідемічного порогу захворюваності, при необхідності вживати відповідні заходи.

 

Остання зміна сторінки: 29-11-2019 15:58