Туристичний потенціал Іршавщини представлено на XVІІІ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ-ЯРМАРКУ «ТУР’ЄВРОЦЕНТР – ЗАКАРПАТТЯ 2019»

     19 вересня, у комплексі «Совине гніздо» що у м.  Ужгород,  відбулась XVІІІ Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття 2019».

   Традиційний виставковий захід є бізнес-майданчиком, на якому обговорюються найважливіші питання розвитку туристичної галузі, а підприємці мають змогу представити асортимент своїх видів туристичних послуг.

   Заступник голови ОДА Олексій Гетманенко від імені голови облдержаміністрації Ігоря Бондаренка привітав учасників виставки.

     Упродовж дня роботи туристичної виставки-ярмарки її учасники та гості мали змогу відвідати майстер-класи з приготування закарпатських страв, виготовлення виробів народних промислів, продегустувати вина, сирну продукцію та медопродукти, переглянути туристичні відеоролики та взяти участь у різноманітних розіграшах. Для найменших відвідувачів працювала дитяча локація (дитячі дерев’яні велосипеди, великі шахи та пазли, лицарі та ходулісти).

    Туристичний потенціал Іршавщини було представлено виробами з кузні музею Гамори, рекламною туристичною продукцією,, Родзинки Іршавщини'', Сільський зелений туризм'', туристичні маршрути боржавської вузьколійки'' та ін. Виробами народних майстрів(ляльки мотанки, розпис по дереву, ткацтво). Також інформаційні стенди представляли ТОВ,, санаторій Боржава '

  XVІІІ Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття 2019»  триватиме до 27 вересня. 

 

Остання зміна сторінки: 23-09-2019 16:27