Свій 95-й день народження відзначає Ветеран ІІ Світової війни Василь Рацин

   Із цією ювілейною датою голову Іршавської районної організації товариства добровольців і учасників війни прийшли привітати керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк та голова районної організації ветеранів України Петро Король.

   На адресу ювіляра прозвучало багато теплих та зворушливих слів привітань. «Бажаю Вам, щоб подальший життєвий шлях ніколи і ні в чому Вас не обтяжував, а освячувався повагою і шаною тих, хто поряд з Вами. Нехай доля дарує Вам міцне здоров’я, зігріває безмежним щастям, душевною рівновагою. Радості й благополуччя Вам» - сказав Олег Васильович.

   За дорученням голови Іршавської РДА Олександра Горіна, за вагомий особистий внесок у становлення і зміцнення Української державності, патріотичне виховання молоді, багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди 95-річчя керівник апарату Іршавької РДА Олег Козенюк вручив Рацину Василю Васильовичу почесну грамоту Іршавської РДА.

    Іменинник, розповів гостям про свій шлях та життєву долю. Назвав перелік нагород, які йому присвоїли та  з притаманним ювіляру гумором і оптимізмом, дякував представникам влади за увагу і підтримку.

Разом із дружиною виростили і виховали трьох дітей – сина Василя, донечок Ольгу і Євгенію. Мають 8 внуків та 16 правнуків. Тепер займаються їх вихованням і планують відзначати 73-річчя подружнього життя.

 Ми щиро вітаємо Василя Васильовича з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я на довгі роки, насолоджуватися кожною хвилиною життя, радувати оточуючих, а також бути і надалі зразковим  прикладом підростаючому поколінню.

Остання зміна сторінки: 08-08-2019 14:06