Спортивний характер Катерини!

На чемпіонат України з шашок-64 серед юніорів та юнаків в славне своєю історією місто Полтава з’їхались 137 спортсменів. Такої кількості учасників ще не знали шашкові чемпіонати України. Що не чемпіонат, учасників стає більше, конкуренція зростає.

Вихованці клубу “Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти теж взяли участь у Всеукраїнському шашковому форумі, хоч  дуже важко  вирішувалось питання фінансової підтримки юних спортсменів, які представляють Закарпатську область. Досить вдало і стабільно у всіх трьох програмах виступив наш наймолодший учасник – шестирічний Володимир Погоріляк - ,  який виступав у групі юнаків 8 років. В блискавичній програмі він виборов 10 місце! У  десятку кращих ввійшли Богдан Юрченко (швидка програма – 9, блискавична гра – 9), Анастасія Панич (швидка програма – 9, блискавична гра – 6).

Катерина Мойсей виступала в групі дівчат 13 років. В класичній програмі вона посіла шосту сходинку підсумкової таблиці. В швидкій програмі поразка в заключному турі одній з основних конкуренток відкинула її від нагород – 4 місце. І ось блискавична гра, де потрібно за дуже короткий час зіграти партію з дуже добре підготовленими суперницями. А Катерині хочеться подумувати над позицією. Але наша юна спортсменка показала спортивний характер, непогану майстерність, зібралась і показала дуже високий результат – одну зустріч програла, ще одну – звела внічию і сім зустрічей зуміла виграти. Стільки ж очок набрала і основна конкурентка Росана Гринишин-Крук з Івано-Франківська. Додатковий показник віддав перевагу суперниці. Катерина Мойсей – віце чемпіонка України! 

 

А. Вайда                                                            

Остання зміна сторінки: 02-04-2019 09:56