Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

14 березня в Україні відзначається День добровольця. Сьогодні ми вшановуємо справжніх патріотів, які за покликом власного серця у вирішальний час стали на захист своєї Батьківщини.

Серед цих мужніх воїнів –  близько 30 жителів Іршавського району, які захищали мир та добробут наших домівок.  Ми схиляємо голови перед подвигом кожного з них. Стійкість, витримка та самовіддане служіння своєму народу українських добровольців гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.

Напередодні Дня українського добровольця в Іршавському районі керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк, керуючий справами виконавчого апарату Іршавської районної ради Іван Семак, голова Іршавської ОТГ Степан Бобик, учасники АТО, добровольці, волонтери, представники райвійськкомату та небайдужі громадяни поклали квіти та запалені лампадки до до підніжжя пам’ятного знака Борцям за Свободу та  Незалежність України, Героям Небесної Сотні та загиблим в АТО та пам’ятного знаку загиблим учасникам в АТО: Олександру Данільченко з Ільниці, Юрію Соколачко з Лози, Юрію Королю із Заріччя, Мирославу Мислі з с.Приборжавське. 

Вшанували пам'ять загиблих воїнів, які віддали своє життя за вільну та незалежну Україну хвилиною мовчання. Опісля, усі разом заспівали Гімн України.

Остання зміна сторінки: 14-03-2020 13:03