Шановні виборці Іршавського району!

Згідно із законом "Про вибори президента України", якщо жоден із кандидатів на посаду голови держави не набере за підсумками чергових виборів понад 50% голосів, то ЦВК має ініціювати проведення повторного голосування на третю неділю після дня виборів. Тобто другий тур президентських виборів в Україні має відбутися 21 квітня 2019 року.

З метою уточнення бази даних Державного реєстру виборців для забезпечення реалізації виборчих прав громадян в подальшому, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Іршавської районної державної адміністрації запрошує вас перевірити правильність ваших персональних даних, внесених до Реєстру.

Ми знаходимося за адресою: м. Іршава, площа Народна, 3, кабінет № 50.

Розпорядок роботи:   З понеділка по четвер: 8.00–17.00

У п’ятницю: 8.00–15.45

Обідня перерва: 12.00–12.45

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном

2-35-33.

Особливо це стосується виборців:

- які під час голосування в першому турі виборів Президента України 31 березня 2019 року у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні у списках, та не зверталися із заявами до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

- яким виповнюється 18 років;

- колишніх військовослужбовців строкової служби;

- осіб, що повернулися з місць позбавлення волі;

- громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС; або виїжджали за кордон останнім часом;

- осіб, які не брали участі у попередніх виборах і не перевіряли своїх персональних даних;

- вимушених переселенців, місце проживання яких зареєстровано або було зареєстровано в Автономній Республіці Крим, Донецькій та Луганській областях.

Це можна зробити особисто відвідавши відділ ведення, або в Інтернеті. Для цього на офіційному сайті "Державний реєстр виборців" є відповідне меню "Особистий кабінет виборця". Скориставшись ним, натисніть "реєстрація" і внесіть обов'язкову для заповнення інформацію. Через деякий час ви отримаєте відповідь на зазначену вами електронну адресу.

Якщо у вас немає доступу до Інтернету, або ви не знайшли себе у "Особистому кабінеті виборця" - зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Остання зміна сторінки: 02-04-2019 10:45