Проведено засідання президії Іршавської районної ради ветеранів УКраїни

20 лютого в приміщенні Брідської сільської ради відбулося засідання президії Іршавської районної ради ветеранів України, участь в роботі якого взяли голова Іршавської РДА Віктор Товстий, голова районної ради Віктор Симканинець, Брідський сільський голова Надія Лендєл, заступник голови районної ради Володимир Половка.

Відкрив та вів засідання голова районної ради організації ветеранів України Петро Король.

На президії розглянули план роботи Іршавської районної ради ветеранів України на 2020 рік, програму фінансової підтримки Іршавської районної ради ветеранів України на 2020 рік та обговорили заходи з підготовки та відзначення 75-річниці Перемоги над фашистськими загарбниками у Другій світовій війні.

Розпочинаючи засідання голова районної ради організації ветеранів України Петро Король зазначив, що районна організація ветеранів України об’єднує 26 первинних організацій, що функціонують при сільських радах і одна міська. Доповів про проведену роботу за 2019 рік, позитивні напрацювання та досягнення, а також розповів про проблемні питання. Петро Васильович зупинився на основних питаннях, які реалізуються в районі для поліпшення соціального становища та покращення життя ветеранів.

Учасники засідання мали нагоду внести свої пропозиції та зазначити актуальні питання, які хвилюють ветеранів і потребують їх вирішення.

Брали активну участь в обговоренні питань: Воскобійник Іван Юрійович голова первинної ветеранської організації райспоживтовариства, Білинець Денис Михайлович – заступник голови районної ветеранської організації, Ціцак Михайло Іванович - голова первинної ветеранської організації с. Імстичева, Пітра Петро Юрійович - голова первинної ветеранської організації с. Білки, Ловска Василь Васильович – член президії районної ради ветеранів, та інші.

Зокрема присутніх цікавили питання транспортування природного газу для населення, включення Іршавської районної лікарні до переліку опорних, ремонту доріг в с.Брід та с.Дешковиця. Керівники району відповіли на ряд питань, які були надані учасниками засідання Президії районної ради ветеранів України.

На завершення засідання голова РДА Віктор Товстий звернувся до присутніх з щирими словами побажань: «Для нас ви є прикладом. Ви передаєте свої знання, свій досвід, своє розуміння життя нашому поколінню. Від спілкування з вами завжди отримую задоволення і багатий досвід . Від усієї душі бажаю здоров’я, успіху, сили, будьте завжди такими ж активними, будьте завжди з нами", - зазначив Віктор Васильович.

Після чого сільським хором ветеранів «Сусідка» та учнями Брідської ЗОШ I-III ст. було влаштовано концерт у Брідському сільському клубі для ветеранів.

Остання зміна сторінки: 21-02-2020 11:44