Проведено позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

     30 травня, у великому залі засідань Іршавської РДА відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів голова Іршавської РДА Олександр Горін.

     Комісія розглянула ряд важливих питань, які хвилюють мешканців Іршавщини. Одне із основних - паводок, що стався на Іршавщині 20-24 травня 2019 року.

    Начальник відділу цивільного захисту управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, ЖКГ, інфраструктури і цивільного захисту РДА  Василь Турянин ознайомив присутніх із завданнями, що наведені у протоколі засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 26 травня 2019 р. № 5. «Про ситуацію, яка склалась на території області впродовж 20-25 травня 2019» та сказав, що фахівцям Берегівського МУВГ необхідно продовжити посилене спостереження за станом захисної дамби в с. Вільхівка.

Провідний інспектор відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації Юрій Химинець ознайомив присутніх з наслідками паводку та розповів, що  зроблено в період паводку для забезпечення безпеки мешканців підтоплених дворогосподарств, а саме:

- проведено два засідання штабу з питань НС, фахівцями Іршавського РВ УДСНС України та фахівцями гірського пошуко-рятувального відділення м. Іршава загону СП ДСНС України у Закарпатській області, проведено відкачку води з 43 колодязі та 29 підвалів, фахівцями ДУ «Закрпатський лабораторний центр» проведено дезінфекцію вказаних джерел.

- силами Іршавського, Хустського, райвідділів УДСНС України в Закарпатській області, проводилась відкачка води з території с. Вільхівка. 

Голова райдержадміністрації Олександр Горін ознайомив присутніх із завданими збитками народногосподарському комплексу району та запропонував органам місцевого самоврядування, керівникам установ і організацій  території яких були підтоплені, прискорити оформлення всіх необхідних документів та подати у відділ ЦЗ РДА.

Про затвердження актів обстеження та розміри нанесених збитків громадянам і об’єктам інфраструктури, з інформацією виступили керівники органів місцевого самоврядування.

Заступник голови Іршавської РДА запропонував звернутись із клопотанням до облдержадміністрації щодо направлення клопотання до Кабінету Міністрів України для продовження фінансування робіт по проекту «Захист від підтоплення с. Вільхівка».

Також під час засідання розглянули клопотання Іршавського РВ УДСНС України в Закарпатській області щодо додаткового виділення дизпалива в кількості 300 л. З інформацією по даному питанню виступив Данканич В.В., який сказав що для більш оперативної відкачки паводкових вод було задіяно всі пожежні автомобілі, що привело до перевитрати палива та попросив по мірі можливості, допомогти у виділенні дизпалива в кількості 300 л.

Гринюк А.І. поіформувала присутніх про роботу, що зроблена по ліквідації наслідків паводку та ознайомила із станом справ щодо наявності дезинфіціруючих засобів (реагентів) і попросила допомогти у виділенні коштів на закупку необхідної кількості дезинфікуючих засобів (реагентів).

На завершення розглянули пакети документів, що поступили від громадян постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій.

За результатами засідання комісії та розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення. Голова райдержадміністрації Олександр Горін надав відповідні доручення.

Остання зміна сторінки: 31-05-2019 15:27