ПРО СИТУАЦІЮ ЩОДО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ В УКРАЇНІ ТА ЗАКАРПАТТІ ЗОКРЕМА ГОВОРИЛИ НА СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Олексій Петров:

"Володимир Зеленський наголосив на необхідності посилювати контроль за дотриманням карантинних заходів. Постійні рейди правоохоронців і реальні штрафні санкції! Найчастіше заражаються коронавірусом саме через порушення обмежень, наприклад, щодо заборони масових заходів. Ніхто не відміняв масконосіння у приміщеннях, соціального дистанціювання і регулярної дезінфекції. Інакше в країні будуть змушені посилювати карантин і повертатись до жорстких обмежень!

 На Закарпатті поліцейські проводять щоденні рейди. Складено 110 протоколів за результатами перевірок:

76- на субєктів господарювання

31- порушення самоізоляції

3 – на водіїв транспортних засобів

 По 12 справам – судами накладено штрафи, мінімальний -17 тисяч гривень!

 До проведення рейдів долучили військових

 В області не працюють дитячі садочки

 Заборонено роботу ресторанів усередині приміщення, дозволені лише тераси та форма «їжа на виніс»

 На вихідних заборонено рух громадського транспорту, дозволено лише спецперевезення – медиків та працівників інших служб

‼️ Готелі працюють без спа-зон та басейнів, ресторанів усередині

‼️ У культурно-масових заходах може брати участь до 10 осіб, із дотриманням соціальної дистанції, одягнених у захисні маски для обличчя

‼️ Щоб не наражати на небезпеку групу ризику – людей похилого віку, рекомендовано закладам, установам приймати цю категорію людей у будні із 11.00 до 13.00 години, а молоді утриматися відвідувати, зокрема, магазини. Дякую закарпатському управлінню Пенсійного фонду, який підтримав це рішення і уже увів його у дію.

За останню добу у 93 закарпатців встановлено діагноз COVID- 19 методом ПЛР, 9 людей із діагнозом коронавірус – померли, 9 –вилікувалися. Лікарні заповнені хворими на COVID-19 більш як 60 відсотків. І це хворі переважно важкі, які потребують кисневої терапії, спеціальну апаратуру.

Тому, вкотре звертаюся не ставитися легковажно до карантинних обмежень!

Долучайтеся до контролю і боротьби із коронавірусом! Фіксуйте порушення карантинних обмежень і повідомляйте їх через електронну приймальню Закарпатської ОДА (https://carpathia.gov.ua/storinka/elektronne-zvernennya)

Будьте свідомими! Будьте здорові!"

Інформує прес-служба Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 27-06-2020 19:48