Позачергове засідання районного штабу

    24 травня, під головуванням  першого заступника голови райдержадміністрації Івана Семака відбулося позачергове засідання районного штабу з питань запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації і пожежі.

   У роботі штабу взяв участь голова райдержадміністрації Олександр Горін.

    На порядку денному два основні питання:

  • ситуація, яка склалась в Іршавському районі у зв’язку з підтопленням населених пунктів внаслідок зливових дощів, що пройшли 21-23 травня 2019 року;
  •  вжиття заходів спрямованих на ліквідацію наслідків паводку.

   По першому питанню виступив Химинець Ю.Ю., який ознайомив присутніх з станом справ щодо паводку на території району.

  Далі виступив Турянин В.В., який сказав, що на ліквідацію наслідків паводку задіяні підрозділи Іршавського РВ УДСНС України, Гірське пошуково-рятувальне відділення загону СП ДСНС України та Берегівське МУВГ, станом на 24 травня 2019 року відкачано воду з дворогосподарств та сільськогосподарських  угідь в кількості близько 14000 м.кб.

  Заслухавши інформацію з урахуванням обговорення вирішили:

- інформацію взяти до уваги.

- Іршавському РВ УДСНС України спільно з Гірським пошуко-рятувальним відділення м. Іршава загону СП ДСНС України, продовжити роботи по відкачуванню води з підтоплених територій та дворогосподарств в постраждалих населених пунктах.

- фахівцям Іршавської філії ДУ Закарпатський лабораторний центр МОЗ України, провести обстеження та дезінфекцію джерел питного водопостачання (колодязів).

- відділу освіти райдержадміністрації підготовити всі необхідні документи (згідно встановлених форм) щодо розрахунку нанесених збитків постраждалим від негоди освітнім об`єктам та надати їх на затвердження комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації до 27.05. 2019 р.

           Керівникам органів місцевого самоврядування:

- тримати на постійному контролі стан справ щодо ліквідації наслідків НС

- організувати обстеження дворогосподарств та сількогоспугідь, які постраждали від негоди, з оформленням необхідних документів, які подати в райдержадміністрацію до 27.05.2019 р.

- управлінню економічного розвитку, торгівлі та агропромислового розвитку райдержадміністрації спільно з відділом цивільного захисту управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури райдержадміністрації опрацювати отримані від органів місцевого самоврядування матеріали та провести розрахунок нанесених збитків, згідно Постанови Кабміну України від 15.02. 2002 р  № 175, який подати на затвердження комісії з питань ТЕБ та НС Іршавської райдержадміністрації.  

 

Остання зміна сторінки: 25-05-2019 10:53