ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕДОПУЩЕННЯ СПАЛЮВАННЯ СУХОТРАВ’Я В ОХОРОННИХ ЗОНАХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ, БІЛЯ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ ТА ТРАНСФОРМАТОРНИХ ПУНКТІВ

З настанням пожежонебезпечного весняно- літнього  періоду 2019 року різко збільшується кількість пожеж, про що свідчить статистика і щорічний аналіз виникнення пожеж на території Закарпатської області.

 Через часті випадки спалювання сухотрав’я зростає небезпека виникнення пожеж як в лісових масивах, так і безпосередньо поблизу ліній електропередач та електрообладнання.

Мешканці та гості району запам'ятайте, що пожежа яка виникла за вашої недбалості може вивести з ладу енергетичне обладнання і Ви  можете залишитись  без електричної енергії на певний термін.                                   

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ СПАЛЮВАННЯ СУХОТРАВ’Я, ЧАГАРНИКІВ ТА ВЛАШТУВАННЯ СМІТТЄЗВАЛИЩ ПОБЛИЗУ ОХОРОННИХ ЗОН ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ ТА БІЛЯ ТРАНСФОРМАТОРНИХ ПУНКТІВ, ЕЛЕКТРОПІДСТАНЦІЙ

         (’’Правила охорони електричних мереж’’, пункт 8).

         Охоронна зона електричних мереж встановлюється уздовж повітряних ліній електропередач – у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони від крайніх проводів за умови невідхиленого положення, на відстань:

(для повітряних ліній напругою)

 2 метрів    -        до 1 кВ

10 метрів   -       до 10 кВ

15 метрів   -       до 35 кВ

 20 метрів    -      до 110 кВ

 25 метрів    -      до 220 кВ.

         Особи,  винні у порушенні законодавства у сфері цивільного захисту, несуть відповідальність відповідно до закону ст. №140 КЦЗ.

 

Адміністрація  ПрАТ  ’’Закарпаттяобленерго’’

Остання зміна сторінки: 05-04-2019 11:35