ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ КУЛЬТУРНОГО ЖИТТЯ РАЙОНУ ЗА МИНУЛИЙ РІК

    21 лютого, у районному будинку культури відбулася підсумкова нарада працівників відділу культури і туризму Іршавської райдержадміністрації. На нараді були присутні голова Іршавської РДА Олександр Горін, голова Іршавської районної ради Віктор Симканинець, директор  Ужгородського коледжу культури і мистецтва – Наталія Шетеля, директор централізованої бібліотечної системи Майя Бобик, голова профспілки працівників культури Оксана Сідор, директори дитячих шкіл мистецтв, керівники народних колективів, працівники клубів та бібліотек.

Розпочала нараду начальник відділу культури і туризму Олена Ісак.  Вона прозвітувала про роботу відділу в  галузі культури в Іршавському районі за 2018 рік та окреслила перспективи розвитку на 2019 рік. Висвітлила пріоритетні напрямки роботи відділу, основні затверджені програми, звернула увагу на масові заходи, які були проведені в районі, а також на відповідну роботу колективів зі званням народний (зразковий), дитячих шкіл мистецтв,  клубних закладів, бібліотечних установ. В доповіді зазначила про проведені районні фестивалі, семінари, виставки, конференції, пленери та заходи у сфері туризму. Проаналізувала матеріально-технічну базу районного будинку культури та планування щодо подальшого покращення його стану.

Присутні мали змогу переглянути презентацію, що яскраво висвітлила основні напрямки роботи, культурно-мистецькі заходами, що проходили в районі протягом минулого року.

 Директор ЦБС  Майя Бобик  коротко розповіла про роботу бібліотек району, заходи, виставки та презентації проведені протягом 2018 року наголосила про проблеми у поповненні фондів, підвищенні читацької активності у селах.

       Працівників культури привітав голова Іршавської районної державної адміністрації Олександр Горін. Він наголосив, що культура Іршавщини здатна генерувати творчі ідеї та втілювати їх у життя, має потенціал та всі можливості для досягнення високої мети, яку виконує галузь у суспільстві. А також побажав працівникам цієї сфери натхнення та успіхів у роботі.

  Завершила нараду Олена Василівна нагородженням кращих працівників культури і керівників народних (зразкових) колективів грамотами відділу культури і туризму за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури і мистецтва краю.

Остання зміна сторінки: 21-02-2019 16:21