Основна вимога до роботи ринків – дотримання санітарних та протиепідемічних заходів

      На виконання рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.06.2020 р. та рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації  від 19.06.2020 р. в.п. голови Іршавської РДА Іван Мошкола зустрівся з головами сільських рад та керівниками ринків щодо необхідності безумовного дотриманням вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину.

      Під час зустрічі Іван Іванович наголосив на необхідності посилення нагляду за дотриманням протиепідемічних норм на ринках району для мінімізації поширення коронавірусу на території Іршавщини. Зокрема, йшлося про такі протиепідемічні вимоги: вимірювання температури, масковий режим, соціальна дистанція, проведення дезінфекції території ринків, обмежена кількість одночасного перебування покупців, постійна доступність дезінфекційних засобів та ін. 

      «На жаль, в Іршавському районі спостерігається тенденція до зростання кількості хворих на COVID-19. На сьогодні лабораторно підтверджено вже 159 випадків захворюваності на коронавірусну хворобу . Тож необхідно терміново провести коригування протиепідемічних заходів у бік посилення контролю» - зазначив Іван Іванович.

        Переконливе прохання: не наражати на небезпеку оточуючих і дотримуватися всіх рекомендацій !!!

Остання зміна сторінки: 22-06-2020 15:09