Обговорили проведення в районі Дня Соборності України

    10 січня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олега Козенюка відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення в районі Дня Соборності України.

    У ході обговорення, членами оргкомітету прийнято рішення провести урочистий мітинг з нагоди відзначення історичної дати нашої держави – Дня соборності України 22 січня о 11.00 к.ч. на центральній площі м. Іршава.  Під час заходу, присутні покладуть квіти та запалять лампадки біля  пам’ятного знаку Борцям за Свободу та  Незалежність, Героям Небесної Сотні та загиблим в АТО.

Окрім того, в загальноосвітніх школах району буде проведено тематичні уроки, інформаційні години, спрямовані на донесення до підростаючого покоління об’єктивної інформації про підписання Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. В клубно-бібліотечних установах буде організовано тематичні виставки. В інших населених пунктах району також заплановано провести урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у відзначенні цієї важливої події для українського народу.

Остання зміна сторінки: 10-01-2020 13:48