НА ІРШАВЩИНІ ВШАНУВАЛИ ВОЇНІВ-ДОБРОВОЛЬЦІВ

Сьогодні, 14 березня, в районі вшанували День українського Добровольця.

Керівники району, учасники АТО, добровольці, волонтери, представники райвійськкомату та небайдужі громадяни поклали квіти та запалені лампадки до до підніжжя пам’ятного знака Борцям за Свободу та  Незалежність України, Героям Небесної Сотні та загиблим в АТО та пам’ятного знаку загиблим учасникам в АТО: Олександру Данільченко з Ільниці, Юрію Соколачко з Лози, Юрію Королю із Заріччя, Мирославу Мислі з с.Приборжавське. 

На знак глибокої пошани присутні схилили голови перед пам’яттю загиблих воїнів, які віддали своє життя за вільну та незалежну Україну та вшанували їх честь хвилиною мовчання.

Зі словами вдячності до добровольців звернулися голова райдержадміністрації Олександр Горін та голова районної ради Віктор Симканинець.

Голова райдержадміністрації Олександр Горін, зазначив, що саме добровольці першими виступили на захист рідної батьківщини від ворожих окупантів, власними силами, незламним духом, високим рівнем патріотизму виборювали і виборюють незалежність і територіальну цілісність України. Дякуючи їм, ми тут стоїмо живі і здорові. Ми пишаємося нашими героями, вони є прикладом сили, мужності, нескореності для підростаючого покоління.

   Звернувся до присутніх та побажав усім нам мирного неба, добра і злагоди заступник військового комісара Іршавського районного військового комісаріату, підполковник Михайло Попович.

    Після чого, у великому залі засідань Іршавської РДА заступник військового комісара Іршавського районного військового комісаріату підполковник Михайло Попович вручив військовозобов`язнаним відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції», яких нагороджено Указом  Президента від 17 лютого 2016 року №53/2016.

Також голова Громадської організації «Захисники Рідної Вітчизни» Михайло Боднар вручив грамоти за патріотичність, допомогу учасникам бойових дій та їхнім сім`ям.

Крім того, від громадської організації «Захисники Рідної Вітчизни» передано комплект портретів українських історичних діячів до Іршавського історико-краєзнавчого музею.

Остання зміна сторінки: 09-04-2019 09:05