На Іршавщині відзначили 30-річчя виведення військ із Афганістану

     15 лютого у сквері, біля пам’ятника воїнам полеглим в Афганістані, зібралися воїни-афганці, керівництво району й міста,  громадськість, духовенство, представники управлінь та служб району  з нагоди проведення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Поклали квіти до підніжжя пам’ятника представники Української спілки ветеранів Афганістану, керівники району та міста.
    Захід розпочався із виконання Державного Гімну України. Після  священнослужителі прот. Василій (Ігнат) та арх. Агапіт (Шпиняк) відправили молебень за загиблими в Афганістані та під час бойових дій на території інших держав, а присутні вшанували їхню пам'ять хвилиною скорботного мовчання.
    Перед публікою виступив голова Іршавської районної організації Укрраїнської спілки ветеранів Афганістану Володимир Горзов, який відзначив, що війна є великою трагедією для всіх громадян, особливо для тих, чиї рідні не повернулися додому. Незважаючи на нагороди,заслуги та звання, усі Ми-герої. Щиро подякував присутнім воїнам-афганцям за мужність, героїзм, самовідданість під час виконання службових обов'язків. Побажав усім учасникам мітингу та їхнім родинам міцного здоров'я, миру, злагоди та добра.
    Продовжилися урочисті заходи концертною програмою у районному будинку культури, де з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану керівники вручили почесні нагороди. 
     Зі словами вітання та вшанування до присутніх звернулись голова райдержадміністрації Олександр Горін, міський голова Степан Бобик, заступник голови районної ради Володимир Половка, голова Закарпатської обласної територіальної спілки ветеранів війни в Афганістані Віктор Югас.
    Також щирими піснями і танцями присутніх вітали : народний гурт «Коло друзів» - з композиціями – «Віват», «Чому війна», «Уходите»; вихованка студії «Ліра» Попович Ульяна з піснею «Україна єдина»; студія сучасного танцю «Be free» та народний вокальний ансамбль «Ільничанка» з хореографічною композицією «Обійми мене», учні Сільцької ЗОШ І-ІІ ст.. Осійський Вадим та Кинів Василь «Ніколи не плач»; студентки-практикантки Ужгородського коледжу культури і мистецтв  Тетяна Жупанин та Каріна Молнар з піснею «Не твоя війна».
 

Остання зміна сторінки: 15-02-2019 23:26